Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καταρχάς να ευχαριστήσω κυρίως τον n.smirni76 αλλά και τα υπόλοιπα παιδιά όπως ο "Επιρρεπής" για τις άψογες ενημερώσεις τους που βοηθούν αρκετά όσους από εμάς δεν μένουμε κέντρο.
Βόλτα λοιπόν μετά από καιρό, και αφού μελέτησα Σπασίκλας τα ρεπορτάζ των ανωτέρω, στο Μετάξι. Στοχευμένες επισκέψεις για αναγνωριστική, απογοήτευση γενικώς από την εμφάνιση των εργαζόμενων κοριτσιών, κάθε πέρσυ και καλύτερα.
Πέρασμα λοιπόν από το οίκημα με τον κύριο της υποδοχής να μου παρουσιάζει την -ρωσιδούλα κατά δήλωσή του- Αναστασία. Ψηλόλιγνο κορίτσι, ξανθό και γλυκιά με καλοσώρισε με ένα πολύ μεγάλο χαμόγελο φορώντας ένα φούξια κοντό φορεματάκι που άφηνε ακάλυπτο το νινάκι της Ναι! . Αφού συνέχισα λίγο την σύντομη βόλτα μου, επέστρεψα μιας και δεν βρήκα κάποια πιο αξιόλογη αλλά και για να δοκιμάσω και κάτι καινούργιο και να συνεισφέρω και εγώ στο site. Σωστή κίνηση τελικά.
Πέρασμα στο δωμάτιο (τα οποία είναι μικρά, σκοτεινά και με έλλειψη καθρέφτη που τα κάνει ακόμα χειρότερα) το οποίο το βρήκα καθαρό εκτός από ένα σκισμένο περιτύλιγμα καπότας στο πλάϊ.
Μετά από 2 - 3 λεπτά μπαίνει κ η κοπέλα, πολύ ζεστή όπως όταν μου παρουσιάστηκε. Αγκαλιαζόμαστε στα όρθια και ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και στο στόμα (όχι γλωσσόφιλα) ενώ παράλληλα μου τον έπαιζε Ντροπή. Βγάζοντας το φορεματάκι είδα ένα όμορφο νεανικό 1,5 στήθος και το ωραία σχηματισμένο, μαλακό κωλαράκι της αλλά και ελαφρώς αξύριστες γάμπες που δεν με πολυένοιαξε.
Συνέχεια στο κρεβάτι, πέρασμα προφυλακτικού παίρνοντάς μου μία μέτρια πίπα χώρίς χρήση χεριού αλλά βάζοντας μόνο το κεφαλάκι μέσα. Συνέχεια σε 69, ωραία η θέα με εμένα να πιπιλίζω λαίμαργα τα χειλάκια της που προεξέχουν λίγο.
Αφού είχα καυλώσει τρομερά από την όλη φάση πέρασμα στο σεξ με εκείνη να στήνεται στα 4.. Κρεμούλα στο μουνάκι της - το οποίο είχα διαπιστώσει και νωρίτερα - και αργές διεισδύσεις στις οποίες ανέβαζα ένταση κατά την διάρκεια με εκείνη να βγάζει αληθοφανείς κραυγούλες. Γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου ανέβασα κάπως βαθμούς και κατάθεση. Μου έδωσε μία αγκαλιά και ένα ακόμα φιλάκι και με αποχαιρέτησε Έρωτας .

Να σημειώσω ότι Ελληνικά ξέρει μόνο τα βασικά, αγγλικά ούτε αυτά αλλά έδειξε διάθεση και δεν υπήρξε κάποιο πρόβλημα.
Βαθμολογία: 8 εμφάνιση αναλογικά με την περιοχή αλλά και κάποιες άλλες που παίρνουν 6 - 7 και δεν συγκρίνονται. Συμμετοχή, χλιαρά πράγματα αλλά επειδή ήταν πρώτη φορά δεν την πίεσα αλλά να πω την αλήθεια μου άρεσε το GFE στυλ της φάσης βάζω όμως 7 (δεν με αφήνει κ παραπάνω) γιατί ήταν πραγματικά ευχάριστη συνεύρεση και καθόλου ξεπέτα.
Βγαίνοντας η όλη φάση μου άφησε ένα αίσθημα ικανοποίησης και θα την ξαναδοκιμάσω σίγουρα στο μέλλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 28, 2019
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
Νταης
Σπουδαίος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
7.207
Πόντοι:
2.586
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ντουνταράς, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ, Gingos και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού