Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 3 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτέρα απόγευμα έχω ραντεβού σε γνωστό μου ξενοδοχείο με μία φρέσκο χωρισμένη και ξαναμμένη 35αρα … Έχουμε βρεθεί άλλες δύο φορές οι οποίες ήταν αρκετά καλές για εμένα, αλλά τέλειες για την Λένα!... Από ότι μου είπε ήταν 17 χρόνια παντρεμένη και ό άντρας της της έκανε μόνο τα καθώς πρέπει!... Καθόλου στοματικό, ούτε κουβέντα για πρωκτικό και σεξ μετά τις 12-1:00 για να μην ακουστούνε !... Μαζί μου άρχισε ταχύρρυθμα μαθήματα με μεγάλη έφεση στο 69 και ειδικά στο τελείωμα στο στόμα.. Είναι καλή μαθήτρια επιμελής με μεγάλη όρεξη για μάθηση… Πήγα μισή ώρα πριν για να προλάβω να κάνω το μπανάκι μου και με το που βγήκα από το ντούζ με έστειλε μήνυμα ότι δεν μπορεί να έρθει γιατί θα πάει στην Θες/νικη στον πατέρα της που έπαθε έμφραγμα…
Και έμεινα με το πουλί στο χέρι … Το καλό το παλικάρι ξέρει και άλλο μονοπάτι που λέγεται … Glamour. Παίρνω τηλέφωνο και ζητάω αν υπάρχει κάποια διαθέσιμη κοπέλα άμεσα και με πρότεινε την Kristy … Είναι λέει: Ρωσίδα 22 ετών όμορφη γλυκιά κοπέλα με όμορφο αδύνατο σώμα, είναι καλή στο πρόγραμμά της , φιλάει με γλώσσα και με +20 ευρώ μπορώ να τελειώσω στο στόμα της… Δεν ήθελα και πολλά και το ραντεβού έχει κλείσει στο ξενοδοχείο μου σε μισή ώρα… Τυπική στο ραντεβού της και όμορφα ντυμένη, ήρθε με ένα μαύρο κοντό φορεματάκι που αναδείκνυε το κωλαράκι της και τα στητά τεχνητά βυζιά της … Είναι όμορφη κοπέλα αρκετά ψηλή με μακριά μαλλιά , πράσινα μάτια …
Είναι ευχάριστη και χαμογελαστή, λίγα τα αγγλικά της αλλά συνεννοήσιμα … Μετά από ένα γρήγορο ντουζάκι που έκανε μου ήρθε τυλιγμένη με την πετσέτα του μπάνιου και προσφέρθηκα να την βοηθήσω… Έχει απαλή επιδερμίδα και το μουνάκι της είναι αποτριχωμένο και ευωδιαστό… Το στήθος της , 3αρι στάνταρ καλοφτιαγμένο (αν και δεν με τρελαίνουν τα σιλικονάτα) και οι ρώγες της τσιτώνουν αμέσως στο ρούφηγμα και το ζούληγμα … Η πίπα της ήταν αρκετά καλή με διάφορες εναλλαγές , λίγο ρηχή αλλά αρκετά έντονη στο ρούφηγμα…
Έβαλα το σκουφάκι και πήρα την Kristy καθιστός στην γωνία του κρεβατιού στην αγκαλιά μου ανταλλάσσοντας γλωσσόφιλα... Παλεύοντάς την την γύρισα σε ιεραποστολική στάση όπου πήρα και τον πρώτο οργασμό της… Επόμενη στάση στα όρθια, να κρέμεται από τον λαιμό μου, τα πόδια της στην μέση μου, να την πιάνω από τα κωλομάγουλα και να την καρφώνω με γρήγορους ρυθμούς πάνω στον πούτσο μου όπου και δεν κρατήθηκα και γέμισα το σκουφάκι…
Μετά από ένα απαραίτητο το ταιμ άουτ για τσιγάρο (ηλεκτρονικό γιατί το κόβω) με κουβεντούλα ίσα ίσα να φορτώσουν οι μπαταρίες και πάω για το δεύτερο γύρο που είχε μείνει μόνο ένα τέταρτο… Της ζήτησα να έρθει στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού, τι θέα!… Χωρίς δεύτερη σκέψη έπεσα με τα μούτρα και έγλυψα και σάλιωσα και την δουλεμένη κωλοτρυπίδα της βάζοντας δαχτυλάκι που μάλλον της άρεσε κρίνοντας από τα βογκητά της … Μπήκα μέσα της μονοκόμματα και λίγο βιαστικά σφριγώντας την από την μέση… Φωνούλες, βογγητά, και καρφώματα που ακούγονταν μέχρι τον διάδρομο συντελέσανε στον δεύτερο αγχωμένο οργασμό μου που λίγο πριν το χύσιμο τραβιέμαι βγάζω το προφυλακτικό και χύνω στο στόμα της απολαμβάνοντας πίπα μέχρι την τελευταία σταγόνα λιωμένος στο κρεβάτι… Κάναμε μαζί ντουζάκι πριν φύγει, είναι πειραχτήρι, καλοδιάθετη , ορεξάτη κοπέλα…
Το κακό είναι ότι: το ραντεβού με την Kristy ήταν για μία ώρα !... και δεν με έφτασε να χαρώ πλήρως το νεανικό κορμί της…
Πέρασα καλά με την Kristy και πιστεύω να περάσετε και σεις καλύτερα !....
Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 25, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
160€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
G
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, Harris 78, chris1955 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Φεβρουαρίου, 2019
Φίλε μ'αρέσει που δεν το βάζεις κάτω!... Τι κι αν έπαθε ο άλλος έμφραγμα και έφυγε η γκόμενα ...
Εσύ πάντως γάμησες!... Κατσικογάμης
Καπέλο
28 Φεβρουαρίου, 2019
Συγνώμη ... Κάποιοι από εμάς είμαστε από Θεσσαλονίκη . Τέλοσπάντων ... μήπως είναι εύκολο το τηλέφωνο της Λένας ...;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2