Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 13 10
Call-Girls 29523
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σαββατιατικες κάυλες απο το πρωί και λέω κάτσε να στείλω ενα μηνυματακι στο γραφείο να δω ποια δουλεύει. Αφού απουσίαζαν αυτές που ήθελα μετά και απο μελέτη καταλήγω στην Νάταλι οπού μπορώ να ομολογίσω οτι οι φώτο της και το βίντεο με είχαν κατακαυλώσει. Σκάει το μωρό στο δωμάτιο, πρόσωπο νεανικό ομορφούλικο και ψηλή. σώμα όμως εμφανώς πιο αδυνατο απο τις φώτο κλασικό ρώσικο χωρίς τις καμπύλες που θα έπρεπε να έχει για το ύψος της, βυζάρες μεν αλλά χαλαρές και κώλο που θα τον ήθελα πιο μεγάλο για το συγκεκριμένο ύψος, βέβαια αυτά ειναι και γούστα εμένα μ'αρεσουν περισσότερο οι πιο κοντές με καμπύλες στυλ Λίλας, Δανάης κλπ. Στα του αγώνα τώρα φιλάει με γλώσσα και με πολύ πάθος, τον παίρνει όλον στο στόμα και δείχνει να το κατέχει, γουστάρει πολύ το γλύψιμο και υγραίνεται πολύ γρήγορα, στο σεξ συμμετέχει πολύ ενεργά με αληθινές κραυγές καύλας και δείχνει να αντέχει και να γουστάρει το δυνατό σκίσιμο. Στο ημίχρονο πολύ καλή στο σόσιαλ και δεν τρώει καθόλου χρόνο ξεκινάει κατ'ευθειαν για τον δεύτερο γύρο αλλά παρ'όλες τις φιλότιμες προσπάθειες απο μέρους της δεν είχαμε τα επιθυμητά αποτελέσματα αφού όπως είπα και στην αρχή δεν είναι στα γούστα μου. Συνέχισαμε λοιπόν να μιλάμε μέχρι που πέρασε η ώρα και χαιρετηθήκαμε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Φεβρουαρίου 23, 2019
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, kwstasxat, flynow και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2019
Μήπως σου έβγαλε μια μυρωδιά ξυνιλας κ σκόρδου μαζί??? Από αυτά που γράφεις κάτι σε χάλασε εμένα αυτό μου έβγαλε κυρίως στο στόμα κ μετά ξενέρωσα στα υπόλοιπα!
review reaction 3 hornyasfuck
28 Φεβρουαρίου, 2019
οχι καμια σχέση ήταν πεντακάθαρη απλά δεν ειναι τοσο πολύ του γούστου μου οι ρωσίδες!!
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2