Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας τσεκαρει την Κορινα και τις βυζαρες της σε προηγουμενες τσαρκες ειπα να δοκιμασω. Προκειται για ξανθο milf με μεγαλο στηθος και ρωγες και φατσα που σε ψηνει να περασεις μεσα. Πιπα χωρις καποτα οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα με αρκετη χρηση της γλωσσας και ισπανικο στις βυζαρες. Μεχρι εκει καλα πηγαινε αλλα οταν περασαμε στο σεξ αρχισαν τα παραπονα. Για πρωτη σταση με καβαλησε και ειχα θεα τις βυζαρες, για δευτερη σταση πισωκολλητο στο οποιο μετα απο ουτε 1 λεπτο αρχισε να παραπονιεται και μου προτεινε πιπα. Δεν δεχθηκα καναμε αλλη μια σταση στην οποια παραπονιοταν συνεχεια οταν ειδε οτι δεν τελειωνα. Τελικα μου πηρε λιγο τσιμπουκι ακομα και απλα εφυγε απο το δωματιο χωρις να εχω τελειωσει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 16, 2019
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.045
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Φεβρουαρίου, 2019
Αδελφέ σαν να περιγράφεις και τη δικη μου συνεύρεση. Την είχα γυρίσει στο πλάι και ήμουν έτοιμος να χύσω.εντλεως ξαφνικά γύρισε και δυσανασχετισε. Με ξενέρωσε εντελως και δεν μπορούσα να χύσω. Έφυγα πήγα στο αλβανιδακι στην παολα πανω και ολα μια χαρά. Μαύρο στην κωλόχοντρη
06 Μαρτίου, 2019
Εγώ που πέρασα με την ίδια κιουρία πρίν απο κανα μήνα δεν είχα κάποιο πρόβλημα.Χαμόγελω και χαρά.Έμεινα πολύ ευχαριστημένος. Τά πάντα έκανε εκτός σούφρας. Θα ξαναπεράσω να δώ εάν άλλαξε ο χαρακτήρας της.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2