Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση πριν τα Χριστούγεννα, για να είμαι ειλικρινής δεν είχα διάθεση να γράψω κριτική γιατί δεν έχω να προσθέσω κάτι σημαντικό αλλά βλέποντας την κριτική του lone_r1der, και κυρίως του σχολίου που έλαβε, θέλω κι εγώ να προσθέσω την εμπειρία μου.

Αρχικά για να μην παρεξηγηθώ, να πω ότι η συμπεριφορά της κοπέλας ήταν άψογη, η καθαριότητα επίσης καθώς και η επικοινωνία. Πολύ ευχάριστη στην κουβέντα, δεν το παράκανε και ούτε "σπατάλαγε" χρόνο (ούτε καν ασχολήθηκε με το χρόνο).

Στο κομμάτι που μας ενδιαφέρει όλους πιο πολύ, ωραίο σώμα, καλοφτιαγμένο στήθος, πρόσωπο μέτριο αλλά γούστα είναι αυτά. Μέχρι εδώ όλα καλά, πάμε στις υπηρεσίες:

1. Δε φιλάει ξεκάθαρα, ή αν θέλετε φιλάει αν τη φιλήσεις (δε θα σε αποφύγει) αλλά με κάτι σπασμωδικές κινήσεις της γλώσσας που πιο πολύ σου φέρνουν γέλιο παρά οτιδήποτε άλλο. Μετά από 2-3 ποσπάθειες απλά τα παράτησα
2. Πίπα οσκαρική, άξιζε 100% και το ευχαριστήθηκα πολύ μιας και είμαι και λάτρης
3. Πρωτοβουλία 0, δε λέει όχι σε κάτι αλλά έπρεπε να της κουνήσω και το πόδι μέχρι εκατοστού για να πάρη θέση, γενικά μία άβολη φάση όπου έπρεπε να σκέφτομαι. Επίσης δεν ακουμπάς μαλλιά καθόλου, προφανώς δεν είναι δικά της, αλλά για μενα και αυτό μπαίνει στα μείον
4. Φουλ φιλότιμη, δεν σε παρατάει αν δε χύσεις, έδειξε μία κάποια δυσφορία επειδή μου πήρε περισσότερο χρόνο η δεύτερη φορά αλλά μάλλον νόμιζε ότι δεν τη έβλεπα, δεν με πείραξε αλλά δε με βοήθησε κιόλας

Δυστυχώς, σαν εμπειρία ενώ δεν τη χαρακτηρίζεις άσχημη, κυρίως γιατί η γυναίκα είναι γλυκήτατη και πολύ ευχάριστος άνθρωπος, δεν μπορώ να πω ότι είναι κάτι που αξίζει, έστω και τα 80 ευρώ. Αν δούλευε λίγο στο κομμάτι της συμμετοχής έχει πολλές δυνατότητες, από την άλλη αν θες ένα ξερό γαμήσι είναι μια χαρά γιατί έχει σωματάρα, τρομερό στήσιμο στα 4, αλλά δε σου βγάζει καμία (σεξουαλική) οικειότητα που εγώ προσωπικά ήθελα.

Επειδή ξέρω τι θα σκεφτούν πολλοί, απλά γελάω με τα σχόλια περί χημείας. Με τη χημεία η κοπέλα θα σου δώσει το κάτι παραπάνω και δικαίως και μαγκιά της, αλλά εδώ μιλάμε για βασικά πράγματα, φιλί, πρωτοβουλίες κτλ τα οποία πρέπει να προσφέρεις στον πελάτη, δεν είναι η πρώτη που παίρνω και μπορώ πλέον να ξεχωρίσω τι είναι χημεία, τι είναι διάθεση και τι είναι φυσικά προσωπικό γούστο και προσδοκίες.

Αυτά τα πολλά...ελπίζω να κάνω λάθος, καλά να περνάτε!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 26, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Μέλος
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
122
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 George_1969, alpula, GALLAS και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Φεβρουαρίου, 2019
Όπως ακριβώς τα λες. Καλή η Μαρία και ευγενέστατη αλλά οι διθύραμβοι που γράφονται είναι εκτός πραγματικότητας.
20 Φεβρουαρίου, 2019
γλυκύτατη ήθελα να πω ΝτροπήΓλώσσα
21 Φεβρουαρίου, 2019
Έτσι ακριβώς ειναι,αλλά δεν παύει να είναι μια καλή επιλογή.Οπως όλες σε κάποιους κάνει περισσότερα απο κάποιους άλλους
γνωστά αυτα.
21 Φεβρουαρίου, 2019
Επειδή την έχω γνωρίσει και πριν αλλά και μετά "την επιτυχίας της...", πρέπει να συμφωνήσουμε όλοι ότι το κορίτσι κουράστηκε...
Αν τρώει 5-6 κρεατικά την μέρα και βάζει 3-4 κατοστάρικα στην τσέπη ημερησίως είναι λογικό να αρχίσει να σκέφτεται ότι το άθλημα δεν της πηγαίνει...
Είναι διαφορετική από πριν 2 χρόνια και η αλήθεια είναι ότι μετά την τελευταία μας συνάντηση πριν κανένα 7μηνο, ούτε εμένα με συγκίνησε να ξαναπάω...

"Προσωπική μου άποψη"
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4