Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Την είχα μπανίσει εδώ και λίγο καιρό..ξανθιά ρωσσίδα..σώμα με πιασίματα και κωλάρα...εχει σχιστά μάτια καυλωτική εμφάνιση με διαθεση..είχε μάλιστα συμεχόμενα δωμάτια..μαλιστα ένας συναγωνιστής τη πήρε 3 φορές συνεχόμενες...περιμενα λοιπόν κανα μισάωρο και εμφανιστηκε μεσα στη καυλα..υγρα χειλη κωλαρα με τατουαζ και ωραια επιδερμιδα...αμεσως τη γυρισα πλατη με μενα και αρχισα να τη σπατουλαρω παντου..αναμεσα στα κωλομαγουλα κωλοτρυπιδες μασχαλες..της τα σενιαρα ολα με μανια..εκεινη γουσταρε...και αφου με εσπρωξε στο κρεβατι..άρχισε μια πιπα παααρα πολύ καλη απαλή χωρίς καθόλου δόντι..εχει και τσιμπουκόχειλα...οποτε το καταυχαριστήθηκα...γλωσσόφιλα καργα..βαθιά...και δε μυριζε καθολου ασχημα παρα τα συνεχόμενα δωματια...της εγλειψα μετα λιγο τη μουναρα της...οπου μοσχομυριζε...αυτη σπαρταραγε απο καυλα..αληθεια η ψεμα δε με ενδιεφερε καθολου...περασμα καποτας και αμεσως πισωκολλητο..εχει πολυ ωραιο κωλο και ομορφη κωλοτρυπιδα οπου της την περιποιήθηκα....αντεχει σκληρο γαμησι σε οτι σταση θες..χωρις μα και μου...μου αρεσε ομως πολυ το τσιμπουκι της...πεταξα τη καποτα..και με αρχισε σε ενα ωραίο handjob με πιπα μαζι..πολυ καλο..και υγρό...εχυσα τονους στο στομα της..ωσπου με στραγγιξε...δεν αφησε σταγονα...με εγλειφε κανα λεπτο με τς χυσια στο στομα της...σηκωθηκε τα εφτυσε με ευχαριστησε και πηγε για μπανιο..στανταρ θα ξαναπαω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2019
Όνομα κοπέλας
Αμίρα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.411
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Larsonb, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2020
Την Αμίρα λεει την σπίτωσε ένας μπάτσος πελάτης της, εκει απο το τμήμα της Ομόνοιας- μεγάλη επιτυχία!!!!! Με τη συγκεκριμένη μιλάγαμε στο βαιμπερ, και έλεγε "θέλω να παντρευτώ- να μήν δουλευω, θέλω δώρα, θέλω Μερσεντές" χαχαχαχα. Απο το πολύ ξύλο φαίνεται στην Ουκρανία απο τον σύζυγο θα είχε χαζέψει!!!! Αυτές ποτέ δέν πανε πίσω, σε σύγκριση με την Στέλα κ την Βικτώρια στο διδύμου 27, που αναζητανε μόνο παρτούζες..... Η συγκεκριμένη πετυχε διάνα, εγραφε στο βάιμπερ οτι μόλις ήρθε εδω κορόιδεψε 3 άντρες χαχαχα! Αλίμονο τί άλλο;;;;; Τώρα, αυτος ο κυρ-πολισμάνος αλήθεια τί της βρήκε για να την σπιτώσει κ να την τά'ι'ζει, αυτός ξερει!!!! Πού εφτασε η ελληνική αστυνομία σήμερα χαχαχα!!! Η αποβλάκωση κ η Καραντίνα κ η μοναξιά κάνουν κακό στους πολίτες!!!!! Μόνο οι παρτούζες εχουν νόημα τελικά σε αυτη την κοινωνία!!!! Για αυτό ντού όλοι στα ξενοδοχεία, αλλα προσεχτε μην αρραβωνιαστείτε κ καμία απο αυτες κ σας πιασουν κότσους
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1