Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 305 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 561207
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πωινο-μεσημεριανή επίσκεψη, στοχευμένη για την συγκεκριμένη κοπέλλα που είχα ξεχωρίσει από τη φωτογραφική συλλογή του ιστοτόπου του ιδρύματος (για να είμαι ακριβής θέλησα να αξιολογήσω εκ του σύνεγγυς τη διαφημιζομένη κ@λαρ@).
Ευγενική, λιγομίλητη υπηρεσία (νομίζω οτι δεν ήταν ίδια με την της προηγουμένης, αλλά προσφάτου επισκέψεώς μου) μου ζήτησε να περιμένω να ετοιμάσει το δωμάτιο. Διάλεξα προγραμμα των 70, μιας και το 100 μου φάνηκε υπερβολικό για το περιεχόμενό του...
Δωμάτιο με πετσέτα σε σακουλάκι (δεν εγγυώμαι για την επεξεργασία-αποστείρωση του περιεχομένου)και καθόλου παντόφλες (εμφανώς τουλάχιστον)...

Η κοπέλλα προσήλθε σχετικά σύντομα, εύχαρις, εκτιμώ ΟΧΙ ΠΡΟΣΠΟΙΗΤΑ πράγμα που μου ανέβασε τη διάθεση...Μιας και κάποιος συναγωνιστής αναφέρθηκε στο πρώσωπό της, κατ' εμέ, δεν κρίνεται στην κλίμακα ώραιο-άσχημο, αλλά πρόκειται για ένα εξωτικό πρόσωπο, αρμονικότατο με το σοκολατί της επιδερμίδας της... Φασώματα, χουφτώματα και γλωσσόφιλα εκατέρωθεν και κουτρουβάλιασμα στο κρεββάτι όπου απομακρύνθηκε και το σλιπάκι της, με την συνολική διάθεση να με κάνει να μοιάζω με πιτσιρικά σε καραμελλάδικο μου μπουκώνει σαν να μην υπάρχει αύριο και φυσικά στην προκειμένη περίπτωση δεν μιλάμε για καραμέλλες αλλά για τις υπέροχες και πεντακάθαρες τρυπούλες της Πατρίτσια. Αντίστοιχα η κοπελλιά δεν εφείσθη στοματικών περιποιήσεων του μικρού κυρίου και της παρέας του, αρχικά ξεσκούφωτα, κατόπιν και χωρίς να το καταλάβω με προφύλαξη. Δεκτική πλήρως σε δακτυλάκια στο νινάκι της, περιορισμένου βάθους στην πίσω είσοδο. Χωρίς αυτοέλεγχο, πλέον, γύρισμα ιεραποστολικά και μετά από λίγα βίαια καρφώματα η τελετή έλαβε τέλος. Παρ' όλα αυτά, η διάθεση της κοπέλλας να με ευχαριστήσει συνεχίστηκε, με εκ νέου περιποίηση του μικρού κυρίου, ενώ και με την αφαίρεση του προφυλακτικού τα φασώματα συνεχίστηκαν, χωρίς διάθεσή της να σφυρίξει βιαστική λήξη...

Άριστα από μένα στη συμμετοχή-διάθεση και τη καθαριότητα (οργανοληπτική τουλάχιστον)...
Θα ξαναδοκιμάσω, εφ όσον δεν υπερισχύσει η διάθεσή μου για νέες περιπέτειες και γνωριμίες..

Υ.Γ. Ανατρέχοντας εκ των υστέρων σε κριτικές, διερωτήθηκα καθυστερημένα, αν προσφέρεται "πίσω πόρτα" όπως υπονόησε συναγωνιστής, πρόγραμμα που όμως δεν μου προτάθηκε από την υπηρεσία. Αυτός είναι και ένας λόγος επανόδου....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πατρίτσια
cloudrider
Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
103
Πόντοι:
11
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kostis76, tsitsibirdis, TZOYLI και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού