Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90992
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ!!! Καλά κάνει ο Κατέλης-Αλέκσης και στηρίζει Μαδούρο, το κακό είναι ότι η Βενεζουέλα πέφτει μακρυά. Γιατί σύντροφοι αν δεν υπήρχε ο αριστερό-κομουνισμός δεν θα βλέπατε καλό μουνί σε μαγαζί...Αφού ισοπέδωσε τα πάντα Οικονομία, Αξίες, Θρησκείες, Οράματα κλπ κλπ μοιράζοντας 100αρικα βαριά ότι και να κάνεις, δουλεύεις ή όχι, παράγεις ή όχι σε Ουκρανίες Ρωσίες Ρουμανίες Βουλγαρίες κλπ κλπ θα σπρώχνει Κορασίδες για 10ετίες ακόμη στο να μας προσφέρουν Υπηρεσίες ....Βεβαία θα είχαμε άλλες δικές μας ίσως αλλά άσχημες και ξινές...
Μια τέτοια λοιπόν Κορασίδα είναι και η Πάολα. Γλυκό χαμογελαστό εκφραστικό παιχνιδιάρικο μουτράκι με πολύ κανονικό νεανικό κορμάκι, όπως το φαντάζεσαι και σε καλύπτει μια κοπέλα στα 22, με πολύ καλές αναλογίες γύρο στο 1,67, καλό κωλαράκιον αλλά πολύ μικρό βυζί...
Στον αγώνα καλή ως πολύ καλή πίπα, που και που σε κοιτάει πονηρά... στο γαμήσι μια στάση στα 4 στην άκρη στο κρεβάτι με δύναμη και πάθος με καλή ανταπόκριση και βογγητά...
Ανακεφαλαίωση: πέρασα καλά , αλλά δεν μου αρέσει να αποθεώνω ή να θάβω γιατί όπως είτε ο Αιστάιν τα πάντα είναι σχετικά και ο καθένας τα αντιλαμβάνεται διαφορετικά. Οι βαθμοί εκφράζουν μόνο εμένα δεν καθορίζουν το πως θα περάσει ο καθένας ....
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΞΑΝΑΨΗΦΊΣΤΕ ΜΑΣ ΔΕΝ ΦΤΑΝΕΙ ΜΙΑ ΤΕΤΡΑΕΤΙΑ ΝΑ ΠΙΑΣΟΥΜΕ ΠΆΤΟ .....
Α το μαγαζί είναι το πάνω όχι αυτό στην φώτο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 08, 2019
Όνομα κοπέλας
Πάολα
kostakios
Σπουδαίος
Εγγραφή:
21 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
3.576
Πόντοι:
2.606
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Professoras, ΦΑΚΙΡΗΣ, pasok και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Φεβρουαρίου, 2019
Απλα να πουμε οτι δεν ειναι στο Φριξου 12 η Παολα αλλα στο διπλα ακριβως που ανεβαινεις κατι σκαλια.
14 Φεβρουαρίου, 2019
Εγραψες φιλε μου καλε πολλες και μεγαλες αληθειες.Χορτασαμε μουνακια με τον κομμουνισμο.Τα συγχαρητηρια μου για το κειμενο σου.
16 Φεβρουαρίου, 2019
Μα και το θάψιμο ή η αποθέωση υποκειμενικά είναι, γιατί εσύ τα ένιωσες για να τα γράψεις έτσι! Ματάκι
Ωστόσο, το υποκειμενικό γίνεται αντικειμενικό αν π.χ. σε κάποια περίπτωση κοπέλας δεν ξέρει ούτε πως να ανοίξει τα πόδια της για να τον φάει...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3