Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πέμπτη και στο ρεπό της Πωλίνας ήταν η Νάταλι. Στρογγυλοπρόσωπη 45άρα χωριατόφατσα γεροδεμένη με σωματότυπο σοβιετικής σφυροβόλου. Μπουτάρες, μπρατσάρες, κωλάρα, κοιλούμπα και βυζιά σχετικά μικρά για τον όγκο της. Η τσατσά ψέλλιζε κάτι που παρέπεμπε σε απλό, ετοιμαζόμουν να την κάνω, τότε η Νάταλι μου λέει, πέρνα κάνω καλή πίπα και δε βιάζομαι, και κάτι μου έκανε το κλικ και μπήκα.
Προκαταρκτικά φιλιά τριψίματα προστυχολογάκια χωρίς υπερβολές, πίπα ακά πολύ καλή βαθιά και με εναλλαγές περιποίηση αρχίδια και κάτω μέχρι κωλοτρυπίδα, εγώ πιπίλισα βυζιά αρκετή ώρα και εξερεύνησα με δάχτυλα και γλώσσα την τεράστια μουνάρα της που ήταν λίγο αξύριστη, όπως και οι γάμπες της, τραχύ δέρμα γενικά.
Δύο στάσεις έκανα, ιεραποστολικό και από πίσω, πολύ καλή συμμετοχή χωρίς ξενερωτικά ψεύτικα, και μετά έβγαλα την καπότα και κατέθεσα στο στόμα της όπου το συνέχισε μέχρι να στραγγίσω καλά και μετά πήγε νιπτήρα.
Με δυό λόγια ένιωσα σα να πήδαγα τη στερημένη θεία απ το χωριό, πέρασα πολύ καλά και τη συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον δεν έχει πρόβλημα με το συγκεκριμένο σωματότυπο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Ανώτερος
Εγγραφή:
15 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
4.289
Πόντοι:
7.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, dourosladers, googlis και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2019
Μερακλης Κουλ
14 Ιουλίου, 2019
Λύπηδεν την έχω βρει ποτέ.Χμμμ;
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2