Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 75 10
Μασατζίδικα 252283
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Στην πολύ μικρή μου καριέρα στα μασάζ, έχω προτιμήσει αυτό το μαγαζί 2-3 φορές,αλλά τον τελευταίο καιρό είχε φθίνουσα πορεία ώσπου είχε κλείσει νομίζω. Χμμμ;
Γι αυτό λοιπόν η επιστροφή της Βανέσσας (είχε ξαναδουλέψει εκεί) και η προσθήκη της Ελένης μόνο ως "αναβάθμιση" λογίζονται!
Χτυπώ λοιπόν το κουδούνι στην είσοδο του "διακριτικού" Κεφάλι σε τοίχο! πορτοκαλί κτιρίου, την ώρα που 3 τύποι από το σουβλατζίδικο, 4 παππούδες στη στάση και μια μιλφάρα με τσάντες ψώνια από το supermarket με καρφώνουν ανελέητα!!!
Η πόρτα ανοίγει και σκαρφαλώνω τρέχοντας στα σκαλιά του 1ου ορόφου που μου ανοίγει η Ελένη.
Κοντούλα ξανθιά, γλυκό πρόσωπο, πολύ ωραίος κώλος, με ιατρική ρόμπα και μαύρες δικτυωτές κάλτσες!!! (κάπου υπάρχουν φωτό οι οποίες κατα την προσωπική μου γνώμη την αδικούν.Είναι ερασιτεχνικές και 100% αληθινές αλλά από κοντά είναι πολύ καλύτερη). Σε αυτό παίζει ρόλο και το πολύ γλυκό προσωπάκι της!
Στο ρόστερ και η γνωστή Βανέσσα (όποιος ψάξει θα βρει φωτό, εγώ δεν ξέρω να τις κοτσάρω εδώ) με ανανεωμένο μαλλί και μαύρο ρομπάκι.
Πρόγραμμα 45' 70€ με Ελένη και βουρ για ντους στο περιποιημένο δωμάτιο, καθαρό, διακοσμημένο, κεριά, μανουάλια ,παπάδες κλπ κλπ φούλ με λίγα λόγια με όλα τα απαραίτητα είδη προσωπική υγιεινής !!! Επίσης μου προτάθηκε καφές,ποτό, αναψυκτικό κλπ
Η κοπέλα μόλις κατάλαβε πως τελείωσα με το πλύσιμο, ήρθε και με ξάπλωσε στο μασαζοκρέββατο και άρχισε η συνεδρία.Χαμόγελο
Μασαζάκι στο σώμα, ωραίο, ευχάριστο, χαλαρωτικό, όχι σκέτο χάδι αλλά και χωρίς να νομίζει πως είναι φυσικοθεραπευτής και να σου βγάλει την ψυχή!Ναι! Τόσο όσο πρέπει!!!
Στο τέλος έκανε επαφή απαλή με τα νύχια και άρχισε η κάβλα! Με καβάλησε στην πλάτη και μου έκανε περιποίηση με το στήθος της που είναι σκληρό όσο πρέπει! Γλώσσα
Το δεύτερο μέρος είχε αρχίσει και περάσαμε στον καναπέ όπου κάναμε τα στοματικά μας και μετά πισωκολλητό και ιεραποστολικό κλπ κλπ
Το τέλος ήρθε και με βρήκε απόλυτα ικανοποιημένο από τη συνεδρία.
Πολύ περιποιητικό κορίτσι, χωρίς βιασύνες, χωρίς περιττές υπερβολές, χωρίς "μη" "μα" και "μου",ιδρώνει τη φανέλα, ενδιαφέρεται για τον πελάτη να περάσει καλά, δεν είναι πορνοστάρ, αλλά δεν είναι και άσχετη.
Το βασικότερο για εμένα είναι πως "δεν είναι ξυνομούνα" όπως διαβάζω για κάτι άλλες που ζητάνε "χημείες" και "να γίνεις τακτικός πελάτης" κλπ κλπ Μαλακία
Συμπερασματικά: Πολύ καλή συνεδρία VFM 9/10.Γερο-μύστης
Να σημειώσω όπως πάντα πως η κριτική αυτή αντιπροσωπεύει το δικό μου γούστο,τη συγκεκριμένη χρονική στιγμή Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 04, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
Όνομα κοπέλας
Ελένη
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.817
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Φεβρουαρίου, 2019
καλα ρε πατα καλα που το μαγαζι αυτο περνει 8,5 και 9 μεσο ορο... ουτε 2 δεν παιρνει... ξεπεταδικο του κερατα... απατεωνες ,... αυτο
14 Φεβρουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γιατί τό λές αυτό, αγαπητέ συναγωνιστή;;; Χμμμ;
Έχεις ιδίαν πείραν; Καί άν ναί πές μας τό λόγο πού βάζεις 2.
Σημειωτέον ότι τό μαγαζί "λειτουργεί υπό νέαν διεύθυνσιν".
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2