Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Αργοπορημενη κριτικη αλλα τι να κανεις.
Λοιπον αρχικα ενα μεγαλο ευχαριστω στο γραφειο για το εκτπτωτικο -50% που διαλεξαν το ονομα που προτεινα για το κοριτσι.
Το ονομα της ταιριαζει τελεια. Ειναι ενας αγγελος. Οταν ανοιξα την πορτα και την ειδα επαθα σοκ. Ηταν μια κουκλα. Πολυ καλα ντυμενη. Κυρια. Μια τυπισσα που θα εβλεπες απο κιφισσια και κολωνακι μεχρι βραδυ στο γκαζι. Πανεμορφη σαν την γκομενα που θα ηθελα να εχω και να την κυκλοφωρω.(ποσο loser ειμαι πια?) να την εχω διπλα μου κτλπ. Μπαινει για μπανιο και μετα βγαινει. Έρωτας
Ενα μπουμπουκι. Δεν εχει μοντελε σωμα. Αλλα ολα ειναι οπως πρεπει να ειναι εκει που πρεπει να ειναι.
Σε γενικες γραμμες παιχτηκαν δυο γυροι. η φαση ηταν πιο πολυ προς το gfe. Χαρηκα και περασα τελεια μαζι της και στο σοσιαλ του πραγματος και σιγουρα θα την ξαναεβλεπα.
Στο σεξ σε κανει να νοιωθεις ομορφα και ακομα και τωρα που την σκεφτομαι Μεγάλο χαμόγελο στην σκεψη της. Αμα θελει καποιος να περασει μια ομορφη ωρα με μια νεα κοπελα που περα απο ομορφη ειναι και πολυ ενδιαφερον ατομο. ΚΑντε το. Αμα ψαχνετε μια πορνοσταρ να σας πεταξει τα ματια εξω, οχι . Δεν ειναι αυτη. Ειναι ερωτευσιμη. Αγγελικη σε θελω!!!! Θελω και αλλο!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 21, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
75€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Deadpoolrulez
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
26 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
300
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Db31, THV, manaconda13 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Οκτωβρίου, 2020
ξέρεις αν κατάγεται από λουτράκι ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1