Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 72 10
Μασατζίδικα 106138
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Παλιός γνώριμος στον συγκεκριμένο χώρο (από τον καιρό τής Καίτης) πέρασα ένα απόγευμα τού Ιανουαρίου που είχα ελεύθερο χρόνο. Με υποδέχτηκε με θέρμη η Λίζα και μετά τά γνωστά καλωσορίσματα και τίς γνωριμίες των κοριτσιών, αποφάσισα να πορευτώ με την Αλίνα. Μετά το μπάνιο μπήκε στο δωμάτιο φορώντας ένα ζευγάρι μπότες μέχρι το γόνατο και την γνωστή ποδιά. Δεν θα μπώ σε λεπτομέρειες τίς οποίες έχουν γράψει και άλλοι και πού λίγο-πολύ είναι γνωστές, μιάς και θέλω να αναδείξω άλλα χαρίσματα τής κορασίδος, Εξ’ άλλου το να γράφεις τά γνωστά (με τσιμπούκωσε, μού τον έπαιξε κ.λπ) αποτελούν, θα έλεγα, χυδαιότητες για την συγκεκριμένη. Όχι ότι δεν τά κάνει αλλά εδώ μιλάμε για «ασπασμό των αγγέλων προς τ’ άστρα» . Αφού ξεκινήσαμε ένα απαλό, καυλωτικό μασαζάκι κάποια στιγμή πέταξε την ποδιά και απεκαλύφθη όλη η μαγεία τού κορμιού της. Μπορεί να μην είναι «πρώτο μπόϊ» αλλά οι αναλογίες της είναι τέλειες. Εκείνο όμως πού είναι το μεγάλο της ατού είναι το υπέροχο πρόσωπό της και το ακόμα πιο όμορφο χαμόγελο που κατά την ώρα τής διεισδύσεως έμοιαζε αγγελικό. Και πριν στο μασάζ, αλλά και αυτήν την ώρα τά πράγματα ήταν γλυκά και ρομαντικά. Είχαμε σβήσει τά φώτα, στο δωμάτιο έφεγγαν μόνον τά ρεσώ και εγώ ήμουν σίγουρος ότι κάπως έτσι πρέπει να είναι τά ουρί τού παραδείσου. Αφού τελειώσαμε και οι δύο ακολούθησε μια γλυκιά αγκαλιά πού δεν ήθελα να τελειώσει με τίποτα. Δυστυχώς, όμως, όλα τά ωραία πράγματα έχουν γρήγορο τέλος.ΈρωταςΈρωταςΈρωτας
Προτρέπω τούς συναγωνιστές πού θέλουν ρομαντισμό και όχι βιαιότητες να περάσουν ένα ημίωρο (δεν φτάνει, την επόμενη φορά θα πάω για μία ώρα) με την Αλίνα και περιμένω τίς γνώμες σας. Είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνήσετε μαζί μου.
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2019
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Μέλος
Εγγραφή:
3 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
21
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού