Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90990
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είναι η πρώτη φορά που δεν είμαι σίγουρος τι τίτλο να βάλω και τι κριτική να γράψω και από ότι είδα δεν υπάρχουν πολλές κριτικές για την κοπέλα.. 23 χρονών από Ουκρανία καστανά μαλλιά πράσινα μάτια και σώμα μοντέλου με κωλαράκι αφράτο και παιδικό και βυζιά ωραία και σαν άγγιγμα και σαν εικόνα.Ζητησα ελεύθερο στοματικό και μου είπε ότι δεν κάνει τελικά επελεξα γλύψιμο στο μουνάκι της μίας και ήμουν μέρες φορτωμένος και θα τελείωνα γρήγορα μόνο για σεξ.. Μόλις εισέρχεται στο δωμάτιο έχει αμυντική στάση που θυμίζει φόλες δηλαδή δεν με άφηνε να την ορμησω για χουφτώματα και καυλαντισμα γιατί φοβοταν όπως είπε :jerking.. Ε σκέφτηκα πρέπει να την φέρω στα ίσια της μιας και είμαι ομορφάντρας κιόλας θα ενδώσει σε επιθυμητό βαθμό να περάσουμε κάπως καλά.. Αφού άρχισα να την γλύφω και έπειτα που τελειωσα κι άρχισα να της τον χώνω δεν ήταν το περίεργο κοριτσάκι που ήταν στην αρχή που ήθελε μόνο πλακιτσα και να κάνει αγγαρεία έγινε πιο σεξη έβγαζε και κάποιους ωραίους αναστεναγμούς ίσως και αληθινούς στο τέλος μέχρι και φιλάκι στο στόμα κατάφερα να της δώσω που στην αρχή το αρνιότανε με σιγουριά.. Άρα θα έβαζα ένα τελικό ερωτηματικό αν πρέπει να την ξαναεπισκεπτω ή όχι.. Από εμφάνιση σίγουρα είναι μέσα στις καλύτερες που υπάρχουν στην πόλη, από απόδοση υστερεί αρκετα αν και στο τέλος κατάφερα να την στρώσω Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κατερίνα
Υπηρεσίες
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.426
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Karaman 7, Ramstein, al pacino και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2019
Χαλια το μαγαζι,ξεκινα με 40,δεν κανει και ακα.Ενα μεγαλο οχι απο μενα αν και δεν ειναι ασχημη.Δεν τα χαλαλιζω γιατι εχει επιλογες ακομη.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1