Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Sex Studio 56837
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Μετά από γύρα μπήκα μπας κ δω τίποτα καλό.η τσατσά ευγενική να εκθειάζει την κοπέλα πριν βγει.οντως εμφανίστηκε μια πολύ όμορφη μικρή σε ηλικία κοπελίτσα,με τουρλωμενο κωλο, συμπαθητικό γλυκό προσωπάκι κ βυζί που φαινόταν μέτριο.μετα από παζάρια με την γραια πήρα με 40 69 κ γυμνό.μπαινει η πιτσιρίκα στο δωμάτιο,δν μιλάει καθόλου ελληνικά, ελάχιστα αγγλικά λέω μέσα μου δεν θα βγει άκρη.με τα πολλά με τα λίγα κατάλαβα τσέχα,19 χρονών,κ δουλεύει λιγότερο από βδομάδα.πολυ καλή επιδερμίδα, μερικές φορές χαμογελούσε μόνη της, άλλες παραμιλουσε γενικά αλλοπροσαλη μου φάνηκε.αξιζει το βυζί, ξυρισμένο κάργα το μουνακι της, ωστόσο δεν αφήνει δάχτυλο,δεν αφήνει φιλιά γενικά ένα αποστειρωμενο σεξ φαινόταν στον ορίζοντα.περναμε σε 69 ομολογώ ικανοποιητική η πίπα της, απόλαυση να βλέπεις τέτοιο κοριτσάκι να σε τσιμπούκωνει.περασμα καποτας κ επανάληψη της λέξης τοπ καμμιά δεκαριά φορές μέχρι να καταλάβει κ να έρθει από πάνω μου.ζεστο κ σφιχτό το μουνακι της,με την απειρία να κάνει μπαμ, πράγμα που οδηγούσε κ στην περιορισμένη συμμετοχή της ομως.Σε κάποια φάση άρχισε κ να δυσανασχετεί που δεν τελείωνα γρήγορα, η μέτρια διάθεση της άλλαζε σε κακή,με εκνεύρισε κ την έβαλα δίπλα μου να μου τον παίζει χαϊδεύοντας την μόνο κ μόνο να μην φύγω αχυστος.Τουλαχιστον ξέρει να βαράει καλή μαλακια.Σε γενικές γραμμές δεν άξιζε τα λεφτά της ,μόνο η εμφάνιση της και το νεαρό της ηλικίας της δεν εξασφαλίζουν το καλό γαμησι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 21, 2019
Όνομα κοπέλας
Ελίζα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
359
Πόντοι:
316
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 παπας βενεδικτος θ΄, sackatack2, Farinos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού