Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση και εγώ με την κορασίδα ονόματι EVA. Εύκολη επικοινωνία και κλείσιμο ραντεβού μαζί της στο πεντάστερο ξενοδοχείο δυτικά (ευτυχώς δεν έκλεισε και αυτη σε γνωστό ξενοδοχείο βαρδάρη όπως το club). Mε το που ανοίγει η πόρτα κρύφτηκε πισω από την πόρτα. Μπαίνω και την βλέπω. Διακρίνω την κοπέλα των φωτογραφιών με ενα σετ σέξι εσώρουχα. Η κοπέλα να πώ ότι είναι η ίδια των φωτογραφιών αλλά απο κοντά είναι ποιο όμορφη!!! Της εξήγω τι θέλω (GFE και Anal Rimming) Βουρ εγώ για ντουζάκι και επιστροφή στο κρεβάτι. Παίχτηκαν 2 γύροι σε GFE ρυθμούς με 69 για προκαταρκτικά. Η κοπέλα ήταν ολοκάθαρη και το διαπίστωσα με την γλώσσα μου (και στις δύο τρύπες και στις πατούσες), ήταν πρόσχαρη και ανταποκρίθηκε τέλεια σε ότι ζητούσα. Στην δε επικοινωνία μιλάει τέλεια ελληνικά και κάναμε χαβαλέ. Μού άρεσε πολύ που μπορούσα και μιλούσα για λάγνα πράγματα!!! Συνοψίζοντας να πώ ότι πέρασα τέλεια αν και είχα δύσκολη μέρα και δεν μπόρεσα να ευχαριστηθώ 100%. Θα την ξανασυναντήσω στα σίγουρα για περισσότερη ώρα για να την ευχαριστηθώ αν και μου φαίνεται αλμυρούτσικη η τιμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 08, 2019
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
180
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ακριβέστατες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
425
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, JACK SPARTALOW, THV και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2019
μια φορα ηρθε στα χανια..και την εχασα!!!!!Κεφάλι σε τοίχο! την περιμενω πως κ πως να ξαναερθει!!!!ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1