Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 2 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μερικές φορές στην προσπάθεια να πάρουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα δεν παρατηρούμε αυτό που έχουμε μπροστά στα μάτια μας. Εναλλακτικά, κολλάμε στις λεπτομέρειες και χάνουμε την ουσία που είναι η ουσιαστική ανθρώπινη επαφή. Κάπως έτσι την έπαθα με την Mia αφού για μια ακόμη φορά το πρακτορείο με είχε κάνει μπαλάκι του ping pong και έτρεχα από δωμάτιο σε δωμάτιο στην προσπάθεια να βρω εκείνη μου θα μου έδινε κώλο. Ήταν η τρίτη κοπέλα που επισκέφτηκα που ενώ στο σαιτ ανέφερε anal (ευτυχώς αυτό έχει αλλάξει σήμερα) στην πράξη αυτό δεν ίσχυε. Η απογοήτευσή μου ήταν διάχυτη.

Σαν να μην έφτανε αυτό, η Mia με περίμενε φορώντας ένα μαύρο baby doll που έκρυβε περισσότερα από όσα θα έπρεπε με την ίδια να είναι τόσο αδιάφορη, σαν να μην ήθελε τελικά να πληρωθεί. Ίσως η αμφίεση που σκοπίμως να έκρυβε ατέλειες, το τελείως-στα-αρχίδια ύφος που προμήνυε χαμηλό επίπεδο υπηρεσιών, η ζυγαριά έκλινε στο να φύγω προς αναζήτηση άλλων κορασίδων. Όσο περισσότερο όμως καθόμουν στο δωμάτιο τόσο πιο πολύ ανακάλυπτα την ομορφιά της. Ένιωθα σαν τον παράγοντα του Εδεσσαικού που δεν ήξερε τι να επιλέξει με την παραμονή μου στο δωμάτιο να δυσχεραίνει περισσότερο την κατάσταση.

Ο κύβος ερρίφθη και αποφάσισα να κάτσω. Όχι γιατί η κοπέλα προσπάθησε να με κρατήσει. Τουναντίον, η ίδια μπλαζέ συμπεριφορά συνεχίστηκε για λίγο ακόμη. Απλά οι επιλογές μου είχαν εξαντληθεί και καθώς η Mia κινούταν μέσα στο δωμάτιο ανακάλυπτα ένα πανέμορφο προσωπάκι με ένα εκπληκτικό κορμί. Εκείνη την ημέρα λοιπόν δεν θα γαμούσα κώλο και αν στην αρχή προσπάθησα να συμψηφίσω την «ζημιά» με τα savings που θα έκανα, αργότερα συνειδητοποίησα ότι αν δεν γαμούσα την Mia θα έχανα ακόμα περισσότερα.

What you see is what you get με τις φωτογραφίες να είναι ελάχιστα πειραγμένες και τον φωτογράφο να έχει πραγματικά μαλακιστεί δίχως μια portrait φωτογραφία, αφού το μέγα ατού της κοπέλας είναι το πρόσωπο και δη το βλέμμα. Δίχως επεμβάσεις, όπως σχεδόν την γέννησε η μάνα της, η Mia σε κοιτά και λιώνεις. Έχει ένα άγριο βλέμμα που σου παίρνει ώρα να αποκρυπτογραφήσεις τι πραγματικά σκέφτεται. Και το κορμί όμως δεν πάει πίσω.

Βγήκα από το μπάνιο, είχε ήδη ξεγυμνωθεί και σαν να ένιωθα πως γυρίζει η τύχη μου. Ψηλή, καλοσχηματισμένη, καμία πλαδαρότητα, ίχνος χαλαρότητας, με κορμοστασιά δυνατή, με έκανε να πιστέψω ότι πέρασε την παιδική της ηλικία σε κάποια γυμναστική ακαδημία. Με το ίδιο ψυχρό ύφος η απάντηση ήταν αρνητική. Ούτε καν λόγος για νυστέρι, η φύση της τα δωσε όλα απλόχερα. Φοβερό κορμί.

Ξεκίνησε μια πίπα στημένη στα τέσσερα. Ικανοποιητική αλλά τίποτε το φοβερό. Ήταν όμως challenging να παρακολουθείς μια αληθινή αγριόγατα να σε παίρνει στο στόμα της. Ύστερα άρχισε το γαμήσι και εκεί ακριβώς επέδειξε την κράση της. Η Mia αντέχει άνετα στο σκληρό γαμήσι έστω και αν δεν δίνει τον κώλο της. Αλλάξαμε μύριες στάσεις με τις στροφές μου σχεδόν όλη την ώρα στα κόκκινα και ήταν εκεί, παρούσα, που σε πολλές στιγμές πίστεψα ότι το απολάμβανε κανονικά. Ίσως και έτσι να συνέβη γιατί μετά από το σεξ είχε μαλακώσει και ήταν πιο ομιλητική. Έχυσα μέσα της (ασφαλώς με καπότα) λες και γαμούσα την γκόμενά μου.

Πήγα για μπάνιο και μόλις βγήκα της είπα να το κάνουμε δεύτερη φορά. Μου είπε όχι, ήθελε να πάει για φαγητό. Απάντησα καλώς και εις το επανιδείν. Ακόμα την σκέφτομαι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 23, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Κόστος
80€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
401
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Cockamamie, pepis, kwstasxat και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2019
Ωραία κριτική φίλε άλλα κάτι δεν κατάλαβα. Όταν λες στην αρχή της κριτικής σου ουσιαστική ανθρώπινη επαφή αναφέρεσαι στις πουτάνες και στο σεξ;
22 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ναι στις πουτανες αναφερόμαι.. δεν είναι άνθρωποι αυτές;
22 Ιανουαρίου, 2019
Την προτείνεις τελικα;μπερδεύτηκα Χαχαχα!
24 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με βαθμολογία 9 εσύ τί πιστεύεις; Χμμμ;
24 Ιανουαρίου, 2019
Ανθρωποι ειναι αλλα μαλλον εχουμε διαφορετικη κατανοηση της λεξης "ουσιαστικη".
25 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ρε φίλε γαμαμε ένεκα μιας βαθιά υπαρξιακης ανάγκης.. Τί άλλο να σου πω,κι εσύ κολλησες σε μια λέξη.. Διάβασε όλο το κείμενο και θα Καταλάβεις πως το έβαλα στην κουβέντα
23 Μαρτίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ακριβέστατη η κριτική σου φίλε....Απλώς να προσθέσω γλωσσόφιλα γιοκ, το δερμα της είναι λευκο κ όχι το κιτρινωπό των φωτο, καλό τυπάκι αλλά θέλει με το μαλακό....
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7