Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ανεβηκα στον οροφο κατακαυλωμενος να γαμησω νεανικη σαρκα.
Στο σαλονι βγηκε η Μαγια ΈρωταςΈρωτας
Μικρο κοριτσι 18 χρονωνε σαν τα κρυα τα νερα... ΈρωταςΈρωτας
Αδυνατο καλοσχηματισμενο κορμι με πεταχτο στητο κωλι, βυζι λεμονακι και αδυνατη μεσουλα. Έρωτας
Τα μαλλια της μακρια μαυρα και το προσωπο της νεανικο και ομορφο. Έρωτας
Στο σαλονι βγηκε λιγο σα χαμενη και ντρεποταν. ΈρωταςΈρωτας
Το προγραμμα της απλο στα 15. Εμμμμ
Δεν γνωριζει καθολου ελληνικα η αγγλικα.
Εξεφρασα το παραπονο μου στην υπηρεσια για την ελλειψη 69, ηθελα να γλειψω το μουνι της μικρης μεχρι να παθει αφυδατωση.
Ωστοσο η τσατσα ηταν ανενδοτη. Απλο θα κανεις καργιολη μου ειπε δε θα πιεις μουνοζουμα σημερα Θυμός
Το μωρο ηρθε συντομα στο δωματιο και το αρπαξα σαν το γυπα που αρπαζει τη χελωνα απο το εδαφος.
Την ξαπλωσα στο κρεβατι και της εγλειψα τα βυζακια και τις ρωγες της χωρις να παραπονιεται.
Μου περασε καποτα και μου εκανε πιπα η οποια ηταν κακη. Ηταν επιφανειακη χωρις να τον βαζει αρκετα μεσα στο στομα.
Εβαλα την πιτσιρικα να μου καβαλησει το πεος το οποιο βρισκοταν σε τεραστιες καυλες... οι φλεβες ειχαν πεταχτει εξω και
ετρεμε απο τη λυσσα του να χωθει στη τρυπα της μικρης Ναι!Ναι!Ναι!
Με καβαλησε βαζοντας ολη τη λυσσασμενη πουτσα μου μεσα της, μπηκε με δυσκολια και αργα αργα.
Η Μαγια κουνιωταν πανω κατω αλλα μηχανικα και χωρις χαρη.
Την εστησα στα τεσσερα οπου με παροτρυνση της μπηκα παλι αργα, μπηκα ολος μεσα και αρχισα νατην γαμω αργα να στρωσει το μουνακι...
Ανεβασα το ρυθμο μου και εσπρωχνα και ολο πιο μεσα να πιασω πατο αλλα το μουνακι της εχει πολυ λιγα χιλιομετρα γραμμενα και δεν ηταν για ξεσκισμα.
Γυρισμα σε κανονικη σταση οπου εκει με δεχτηκε ολο μεσα της με μεγαλυτερη ευκολια, περασα ενα γλειψιμο το λαιμο της αλλα για γλωσσοφιλο μου εριξε ακυρο.
Με τυλιξε με τα ποδια της και την γαμησα αργα και απαλα μιας το μωρο δεν ειναι για σκληρο γαμησι.
Χαϊδευα τα μακρια λεπτα ποδαρακια της και τις γαμπουλες και εχυσα νωριτερα του αναμενομενου λογω υπερβολικης εγκεφαλικης
καυλας και συσσωρευσης σπερματος στα αρχιδια Σπασίκλας

Συμπερασματικα η Μαγια ειναι μια αρκετα εμφανισημη πιτσιρικα.
Ειναι απειρη και ντροπαλη. Δεν περιμενα κατι παραπανω απο αυτην μιας και ειναι νεα στη δουλεια.
Σιγουρα με τον καιρο θα καλυτερεψει και θα ξαναπαω συντομα να της μαθω μπαλιτσα...
Πολυ καλο σημαδι για την πορνοκαριερα που εχει μπροστα της το οτι δεν δυσανασχετει και δε δειχνει σημαδια βιασυνης.
Θα γινει μεγαλη πουτανα αυτη να το θυμαστε Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.748
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2019
Δεν εχεις αφησει μουνι αγαμητο ρε συ..
Καλμαρε λιγο,θα παθεις καμμια κραμπα..
Σπασίκλας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1