Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 159 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επισκεψη στη Ελενη καθως ειχα ακουσει και διαβασει οτι προκεται για μια μουναρα που γαμιεται μονο με 20ε. Μαλακία
Βλεποντας την στο σαλονι απογοητευτηκα εντελως... Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
Η Ελενη απο εμφανιση ειναι για 10ρικο και μαλιστα για Κολοκυνθους μερια η στα πρωτα της Ιασωνος παρεα με την υπολοιπη μπαζιλα.
Μετριου αναστηματος με κορμι απλως αδυνατο και οχι καλοσμιλεμενο-μοντελε, προσωπο τι να πω... σα ξεφουσκωτη σαμπρελα. Money Mouth
Ειπαμε υποκειμενικη η ομορφια αλλα οχι να κανουμε και το μαυρο ασπρο.
Τεσπα εδωσα το 20ρικο γιατι δεν το ειχα αναγκη.
Ο τσατσος στο σαλονι παρουσιαζει την Ελενη και αναφερει "σπεσιαλ" προγραμμα το οποιο εχει τα παντα μεσα οπως:

Ελευθερο στοματικο τελειωτικο στο στομα και παντου αλλου, 69, κωλογαμησι- γλωσσοφιλα.

Η Ελενη μπηκε στο δωματιο τσιτσιδωθηκε και με πλησιασε.
Η πρωτη ερωτηση που μου εκανε ηταν..

-Γιατι ηρθες σε εμενα ?

-Μου ειπαν οτι εισαι καλη στο κρεβατι και ηρθα να σε δοκιμασω.

Με πλησιασε για γλωσσοφιλα οπου ενεδωσα αλλα αμεσως τραβηχτηκα γιατι το στομα της βρωμαγε πουτσιλα-χυσιλα.
Παρε κανα λιστεριν ρε κοπελια Κεφάλι σε τοίχο!
Την ξαπλωσα και αρχισα να γλειφω τα βυζια της και εφτασα μεχρι την κοιλια της.

Ξαπλωσα στο κρεβατι και της ειπα να μου παρει πιπα οπου εβαλε και καποτα, μετα απο τη μποχα που ειχε το στομα της
δεν το σκεφτηκα καν να μου κανει ελευθερο στοματικο.

Η πιπα της μετρια, δεν τον εβαζε βαθια ενω εκανε παυσεις και μου τον επαιζε κιολας.
Της ειπα να κανουμε γαμησι και με ρωτησε:

-θες με την καποτα η χωρις ?
-Στο γαμησι αν θελω καποτα εννοεις ?
-Ναι αμα θελεις δε βαζουμε και μετα μου δινεις και κατι παραπανω.
-Οχι βρε ειμαι παντρεμενος δε θελω χωρις καποτα.
-Σιγα... ξερεις ποσοι παντρεμενοι ερχονται εδω και κανουμε ?
-Α..μαλιστα... Χμμμ;Χμμμ;

Η Ελενη επεμενε να μη βαλουμε καποτα και ετσι της ειπα οτι δεν εχω λεφτα, αλλα ουτε και αυτο επιασε
αφου μου ειπε οτι αφου θα ξαναπαω Χμμμ; της τα δινω την αλλη φορα. Ναι!Ναι!Ναι!Ναι! Καπέλο Προσκύνημα

Τεσπα της επεισα οτι θελω με καποτα και την εβαλα σε κανονικη σταση οπου τον εφαγε δυνατα.
Το μουνι της ειναι αρκετα σφιχτο και μπηκα με δυσκολια, τα βογγητα της δεν αργησαν να ερθουν.
Γυρισμα στα τεσσερα οπου την γαμησα δυνατα χωρις να κλεβει.
Η υφη στο δερμα της δε μου αρεσε, ηταν τραχυ και σκληρο.
Αλλωστε φαινεται και με το ματι το δερμα το καλο Γερο-μύστης

Οσο τη γαμουσα στα τεσσερα μια μικρη μυρωδια ψαριλας αρχισε να βγαινει, την εχυσα σε αυτη τη σταση οπου τραβηχτηκα
και η ψαριλα εγινε πιο εντονη, οχι τραγικα πραματα αλλα σιγουρα δεν περνουσε ο ψαρας απεξω εκεινη την ωρα.
Χαιρετηθηκαμε και εφυγε.

Συμπερασματικα η Ελενη ειναι μια κορασιδα που σιγουρα δεν αξιζει η εμφανιση της για 20ρικο.
Αν και ειναι τιμια στο γαμησι και αντεχει τα 20 ειναι πολλα.
Οσοι θελετε να δοκιμασετε το σπεσιαλ προγραμμα της κρατατε και τιποτα παραπανω το πορτοφολι σας
και παρτε και fanta πορτοκαλαδα να ξεπλυνετε τους μυκητες μετα Money Mouth
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.740
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Ettore, kouklakis και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2019
Είναι καθαρά θέμα γούστου τύπε μου , εμένα μου αρεση, και δεν μου ήρθε μυρωδιά ψαριλας καθόλου η πισο τρύπα είχε μόνο μια θρομβομενη αιμορροιδα !!! Το μουνι κυριλέ !! Στο δάχτυλο τίποτα δεν ψηλάφισα !!! Η πίπα της πολύ απαλή. Εγώ ένα μπάσιμο έκανα μέσα της για να το νιώσουν και μετά καπάκι τρίψιμο στα μουνοχειλα και έχυσα !! Και ρε μάγκες την θυμήθηκα τώρα καθος γράφω πριν χρόνια 6 περίπου Φωκαίας 27 στον όροφο που έλεγε στο σαλόνι προκλητικά στους πελάτες έλα μέσα ..όλα...!!!οπως και να έχει τα πολλά πολλά δεν καταλαηγουν σε καλό εγώ αποσύρουμε από δαύτη γιατί δεν θέλω να έχω κανα παιδί μέχρι τέλος του μήνα ...ας όψετε η Εβελίνα που σταμάτησε !!! Εβελίνα γυρνά πισο φοτο δεν ξέρω τι κάνω!!!Έρωτας
18 Ιανουαρίου, 2019
Πήγα και είδα την Ελένη πριν λίγες μέρες και έχει χαλάσει στο πρόσωπο παρα πολύ. Ειδικά το ένα μάτι, αρχίζει και κλείνει. ΚουλΣπασίκλας
Από σώμα τώρα,πριν κάτι μήνες είχε ένα καλό σώμα για κοντοπουτανο, τώρα χάλασε και αυτό.Κεφάλι σε τοίχο!
Αν συνδυαστεί η τωρινή εμφάνιση της με την υγιεινή της, καταλαβαίνει κανείς ότι πρόκειται για μια υγειονομική βόμβαΘυμός, μια πουτανα καμικάζιΘυμόςMoney MouthMoney MouthMoney Mouth
18 Ιανουαρίου, 2019
Ας ελπίσουμε να μην επαναληφθεί η ιστορία με την ρωσίδα του φωκ22 το 2012 Γερο-μύστης
18 Ιανουαρίου, 2019
Ρε παιδες αυτά πειτε τα σε προσωπικα ΠΜ την καψατε την κοπελα, ελευθερο ερωτα κανουν ολες χωρις καμια εξερεση,απλα άλλες θελουν δωρακι και άλλες το κανουν μονο σε τακτικούς πελατες… γυναικα καμικάζι θα τρελαθούμε μου φενεται, οποιος θελει περνει το ρισκο και ριχνει μια βουτια, και αναλογα τη ανοσοποιητικό εχει ο καθενας μπωρει να γινει Στρατηγος, αλλα μπωρει και να παθει τιποτα
JF
John Fatseas
18 Ιανουαρίου, 2019
Να σε παρακαλάει ρε συ αδερφέ να την γαμησεις ακαποταΧμμμ;Χμμμ; τι να πω και να της δώσεις τα λεφτά την άλλη φορά Χμμμ;Χμμμ; λες και ξέρει ότι θα ξαναπάς.??λες να έχει τίποτα και να θέλει να κολλήσει όσους ποιό πολλούς μπορεί Χμμμ;
f21
f21
18 Ιανουαρίου, 2019
Η αθηνα εχει περίπου 3000 εκδιδομενες,
Σε οίκους σε στούντιο σε γραφεία ανεξάρτητες στο δρομο.
Καμια δεν ακολουθεί τέτοια τακτική,υπάρχουν μεν αλλα τέτοιου στυλ να παρακαλέσει πάμε ακαποτα κ φερνεις τα λεφτα..
αν κ μου φαίνονται απίστευτα όσα διαβάζω..αλλα απο την αλλη διασταυρωνοντάι απο πολλούς..
Ιςως η όλη η συμπριφορα της που επιδιώκει χωρις προφύλαξη αποσκοπεί κάπου αλλού..
Τι να πω να εχει περιορισμένη αντίληψη να αντιληφθεί τον κίνδυνο που τρέχει..
την έχουν παραμυθιαση οτι δεν μεταδίδεται τιποτα οι νταβαδες η οι τσατσαδες γιατι κ αυτές ειναι μεγαλες ανακατοστρες στον συγκεκριμένο χώρο..να θέλει να βγάλει πολλα λεφτα με τα έξτρα σε λίγο χρονο η το χειρότερο να εχει κάποιο λοιμωδων νόσημα κ να θέλει να το μεταδοση;
Πραγματικά δεν ξερω..ας αναφέρουν κ άλλοι την γνωμη τους..
18 Ιανουαρίου, 2019
Η χαρακτηριστική μυρωδιά "ψαρίλας' προέρχεται απο μικρόβια . Πρέπει να πάρει φαρμακευτική αγωγή ,μετα απο εξετάσεις[που υποτίθεται περνάνε οι κοπέλλες,αλλά στην πραγματικότητα ...πολύ λίγες]

19 Ιανουαρίου, 2019
εγω πηγα στην ελενη γιατι ειχα ακουσει για μουναρα....
οταν απογοητευτικα απο την εμφανιση ειπα να περασω για τις υπηρεσιες, δηλαδη τα γλωσσοφιλα το ελευθερο τσιμπουκι και το χυσιμο στο στομα.
αλλα ξενερωσα με τη μυρωδια στο στομα της και δεν εκανα τιποτα αλλο απο αυτα που ηθελα...
εδωσα 20ρικο για μια εντελως μετρια εμφανιση σε απλο προγραμμα εν τελει... Κεφάλι σε τοίχο!
19 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι λες ρε Φατσέα,τα χεις παίξειΘυμός

Εμείς καίμε την κοπέλα ή αυτή εμάς.

Ακαποτο γαμηση σπίτι με τον γκόμενο ή γκόμενους της.

Άλλαξε μυαλά γιατί δεν σε βλέπω καλά στην υγεία σουΓερο-μύστης

Στην ΔΟΥΛΕΙΆ ΤΗΣ γαμηση μόνο με καποτα.
19 Ιανουαρίου, 2019
Τύποι μου αυτή τσεκάρη πως είναι ο άλλος , αν είμαι καθαρός κτλ .. αν δει κανα βρομιάρηδες δεν λέει για ακαποτα ... σε εμάς που είπε για ακα είμαστε όλοι κυριλέ σωστά; Σωστά ...όσο αναφορά που του είπε μου δίνεις τα λεφτά μετά είναι γνωστή τακτική για πελατεία ...επισης ξέρετε τι είναι 10 συν σε κάθε γαμηση ; Επισης άλλοι δίνουν και παραπανο ...άλλοι την βγάζουν και εκτός ...επισης για κάποιον που είπε για την ιστορία του 2012...να πω πως ακριβός σκηνή την εποχή απέναντι στο Φωκαίας 25 έπεφτε ακαποτα αβέρτα !!ειχα ρήξη και εγώ ...μάλιστα με κάποια που έκανε απλό..και δημιουργούσε καψούρηδες και μετά τους έκανε ακα .. και πιο πολλά λεφτά από το να λει συν 10 για ακα όπως η Ελένη... δεν κολησα κάτι και η ίδια η κοπέλα μην πω όνομα έκραζε την Ρωσίδα με την ασθένεια ακριβός απέναντι ... παρόλα αυτά έκανε και αυτή ακα ... επισης να πω πως θέλει πολύ τριβή και πολύ άγριο σεξ και πολλές φορές για να κολησης και όχι με ένα απλό καρφομα... για υην Ελένη την γκιλφ που υην ψύξης και μέσα ;στον ίδιο οικο δεν είπε κανείς κάτι γιατί; Επηδη είναι γριά; Χμμμ;
13 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2