Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Είμαι λοιπόν στην Αθήνα, σύντροφοι, έχω πάρει ένα πιτσιρίκι (βλ προηγούμενη κριτική), έχω πληρώσει 190 ευρώ τσάμπα και βερεσέ, και νιώθω, εκτός από μαλάκας, τα πρώτα συμπτώματα της νόσου των πουτανιάρηδων, που εμφανίζονται όταν είσαι κακογαμημένος (που είναι τρισχειρότερο από το να είσαι αγάμητος). Με γκάβλες και νεύρα στο Θεό, πιάνω το κινητό, και παίρνω σβάρνα τις επαφές , μπας και βρω καμιά κοπέλα που να ήταν διαθέσιμη άμεσα για ραντεβού. Τέταρτη ή πέμπτη στη σειρά των επαφών η Άννα. Ο διάλογος που ακολουθεί είναι αυθεντικός, και παρατίθεται αυτούσιος.
- (ΕΓΩ) Καλησπέρα Άννα, λέγομαι....... (είμαι και κύριος ο πούστης). Είσαι ελεύθερη για ραντεβού;
- (ΑΝΝΑ)Καλησπέρα, ναι, είμαι. Πού είσαι και για πότε θέλεις;
- (ΕΓΩ) Για τώρα.
- (ΑΝΝΑ)Για τώρα; Που βρίσκεσαι;
- (ΕΓΩ) Είμαι στο .........
- (ΑΝΝΑ)Αχού είμαι δίπλα. Μπορώ να είμαι εκεί σε 20 λεπτά.
- (ΕΓΩ) Αχού , έλα.
Σε 25 λεπτά το θυροτηλέφωνο χτύπησε και η Άννα ήρθε. Για την οικονομία της κριτικής θα παραθέσω τα κύρια σημεία της συνάντησης.
ΗΛΙΚΙΑ : 42 την έκανα , ίσως λίγο παραπάνω, ίσως λίγο παρακάτω.
ΝΤΥΣΙΜΟ : Κοντό, ολόσωμο φόρεμα, σε μια απόχρωση του κόκκινου αν θυμάμαι καλά, μαύρα μποτάκια ψηλοτάκουνα και μαύρο δικτυωτό καλσόν. Φορούσε και μπουφάν από πάνω , οπότε , όποιος και να την δει - σε συνάρτηση και με την ηλικία της - δύσκολα θα υποψιαστεί την δουλειά που κάνει (ΒΑΘΜΟΣ 7).
ΕΜΦΑΝΙΣΗ :
(Α) Πρόσωπο : Ελαφρώς σπασμένο, σου δίνει την εικόνα της γυναίκας/νοικοκυράς της διπλανής πόρτας. Δεν θα σου τρέξουν τα σάλια - δεν θα μείνεις και αδιάφορος. Λεπτά χαρακτηριστικά, κόκκινα μαλιά (ακαζού νομίζω πως λένε οι γυναίκες την συγκεκριμένη απόχρωση αλλά δεν παίρνω κι όρκο),έχει μια πουτανιά στο βλέμμα και σου βγάζει μια "σκίσε με αλήτη μου και πέτα με στα βράχια" διάθεση. (ΒΑΘΜΟΣ 6)
(β) Σώμα : Μετρίου αναστήματος, λεπτούλα, αν και από την μέση και κάτω ο χρόνος αρχίζει και δείχνει τα πρώτα σημάδια. Χαλάρωση ιδιαίτερη δεν έχει, αλλά δεν είναι και πέτρα. Στήθος φτιαγμένο (δεν νομίζω να το μεγάλωσε, μάλλον το ανόρθωσε), 2αρι + (ΒΑΘΜΟΣ 6.5)
ΣΕΞ : Όχι δεν είπε σε τίποτα και δεν κώλωσε πουθενά. Είναι και μικρή - σχετικά - το δέμας, οπότε μπορείς να την κουμαντάρεις κατά το δοκούν. Φιλιά δίνει, κάπως διστακτικά στην αρχή, πιο έντονα και παθιασμένα στη συνέχεια. Πίπα αρκετά καλή με ταυτόχρονο παίξιμο με την γλώσσα, πέρασμα επίμονο από ΟΛΗ την γύρω περιοχή, στήνεται καλά για να το πάρει όλο μέσα, σε όποια στάση θέλεις, και, αν τελειώσεις στο στόμα της, φροντίζει πριν το βγάλει να στο κάνει λαμπίκο (είπαμε, η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά). Έκπληξη για μένα το ότι παρότι , εμφανώς, έχει γράψει χιλιόμετρα, ο κώλος της είναι σφιχτός. Πάντως το πήρε όλο μέσα , αδιαμαρτύρητα, όπου πέσαν και οι σχετικές σφαλιάρες, κατόπιν δικής της προτροπής και απαίτησης. For the record , και επειδή κάποιοι πριν από μένα το ανεφεραν στις κριτικές τους, κατά το πρωκτικό δεν είχαμε κανένα απολύτως "ατύχημα" (βλ μερέντα). Και μόνο όμως το γεγονός ότι κατάφερε και με τελείωσε 2 φορές, κάτι που δεν περίμενα πως θα συμβεί, μέσα σε μια ώρα, με όλα όσα είχαν προηγηθεί, λέει πολλά. Και για να μην το ξεχάσω, και οι 2 γύροι ξεκίνησαν με δική της πρωτοβουλία.(ΒΑΘΜΟΣ 8)
ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ/ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ : Δεν είναι και το πλέον επικοινωνιακό άτομο, αλλά για να είμαι ειλικρινής, μετά τη φόλα που είχα φάει, δεν είχα και ιδιαίτερη διάθεση για κουβέντες - άσε που δεν είμαι και ο πλέον ευχάριστος άνθρωπος του κόσμου. Μίλησε όσο ακριβώς έπρεπε να μιλήσει, χωρίς να κινδυνεύω να μου τα κάνει πλανήτες. Άλλωστε πρώτη φορά με έβλεπε και λογικό ήταν να είναι λίγο μαγκωμένη (ΒΑΘΜΟΣ 7).
ΣΧΕΣΗ ΑΠΟΔΟΣΗΣ/ΤΙΜΗΣ : Μπορεί οι εξ Αθηνών συναγωνιστές να με πείτε πολύ άπλα στην βαθμολογία, αλλά λάβετε υπόψη σας ότι στην φτωχομάνα Σαλονίκη, αυτές τις υπηρεσίες, σ' αυτήν την τιμή (έστω και στην ηλικία της Άννας), δύσκολα τις βρίσκουμε. (ΒΑΘΜΟΣ 8 - και την αδικώ κιόλας)
Συνολικά λοιπόν, μπορώ να πω πως η Άννα είναι μια τίμια περίπτωση. Μπορεί να μην σε απογειώσει με τις επιδόσεις της ή να μην σου βγάλει την γκάβλα που θα βγάλει μια πιο νέα/ναζιάρα κοπέλα, σίγουρα όμως θα δουλέψει τα χρήματα που θα πάρει και θα την ιδρώσει την φανέλα.
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
ΥΓ. Το "ίσως" στο αν θα την ξανασυναντούσα, μπήκε όχι γιατί δεν πέρασα καλά ή δεν έμεινα ικανοποιημένος. Ίσα-ίσα. Απλώς , οι κοπέλες της δουλειάς, σε αυτές τις ηλικίες, είναι μια λύση ανάγκης, όταν δεν υπάρχει κάτι άλλο εύκαιρο/διαθέσιμο. Το γνωρίζουν και οι ίδιες άλλωστε...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Λ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, geroksouras, George_1969 και 47 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2019
Δάσκαλε...Καπέλο
Δούλα και κυρά είναι το καλύτερο...
Εύγε, εύγε και πάλι εύγε...(και για τις 3 τελευταίες κριτικές)!
Άιντε ρε 19, φουριόζικο μπήκες!!!
15 Ιανουαρίου, 2019
τηλέφωνο πλιζ?
15 Ιανουαρίου, 2019
Μαλιστα ...ωστε γαμιεται κανονικα παλι το μιλφονι Κουλ.....απο τιs λιγεs Ελλεϊννηδεs που θα επαιρνα παλι ....απο τιs πολυ λιγεs μαλλον !!!!Καπέλο
15 Ιανουαρίου, 2019
Συνάδελφε, τηλέφωνο πως θα γίνει να μου το κανείς μια πάσα για χάρη της Β. Ελλάδας ;;
15 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεσ πμ ....αλλα παρε και εδω https://www.sexylist.gr/aggelies-sex-ads/%CE%AC%CE%BD%CE%BD%CE%B1-indipended-%CE%AD%CE%BC%CF%80%CE%B5%CE%B9%CF%81%CE%B7-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B1-3/
16 Ιανουαρίου, 2019
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευχαριστώ αδερφέ. Την είχα δει αυτή την αγγελία αλλά δεν ήξερα εάν είναι αληθινή η φωτο. Αξίζει το μουτράκι;
19 Ιανουαρίου, 2019
Ωραιος, μπραβο για την κριτικη, στο λινκ που ανεβασατε ειναι το τηλεφωνο της Αννας?
Ευχαριστω εκ των προτερων.
20 Ιανουαρίου, 2019
καλό μου φαίνεται ΓλώσσαΓλώσσα
02 Απριλίου, 2019
Φιλε ενα τηλεφωνο, αν δε σου ειναι κοπος. Ευχαριστω εκ των προτερων
07 Απριλίου, 2019
στο λινκ που εχει ανεβασει ο φιλος υπαρχει τηλ.
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10