Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 18 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
4.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Προσφατη συναντηση με Αγαπη και πρωτη επαφη με το Athens Diva. Διαβαζω τις κριτικες για την Αγαπη αφου οι φωτο της και το βιντεο με εχουν πεισει χαλαρα. Οι κριτικες δεν μου αφηνουν καμια αμφιβολια σε πρωτη αναγνωση τουλαχιστον γιατι οταν τις ξαναδιαβασα μετα τη συναντηση με πιο πολυ προσοχη βγαινει το παζλ.
Στο ζουμι τωρα, ερχεται η κοπελα και της ανοιγω "Γεια" μου λεει ολο ναζι σκετη γατουλα. "Τωρα ξυπνησα" μου λέει ωραια σκεφτομαι ξεκουραστη θα ναι θα περασουμε καλα. Εν τω μεταξυ εχει αποκαλυψει την κορμαρα της γιατι εχει κορμαρα, θυληκο σωμα με καμπυλες και χωρις κυταριτιδα. Εχω ενθουσιαστει. Προσωπο μια χαρα, οχι κατι το ιδιαιτερο αλλα μια χαρα οταν κουναει αυτην την κωλαρα ποιος κοιταει αλλου. Ξεκιναμε λοιπον με πολυ ορεξη απο μερους μου το παιχνιδι. Φιλι ομως δεν παιρνω δεν φιλας τη ρωταω οχι σημερα μου λεει καπνιζω και δεν επλυνα τα δοντια μου δεν πειραζει λεω και παιρνω μερικα φιλια πρωτο φαουλ. Η αναπνοη της καθαρη εν τω μεταξυ. Γενικα τα εκανε ολα απο λιγο, πιπα βαθια και υγρη αλλα λιγο και αρχιδια εγλυψε αλλα λιγο βαρεθηκα να της λεω κι αλλο. Στο σεξ συμμετοχη μπουρδελου πηδα να χυσεις ητανε απλα στο πιο διακριτικο. Ξαναδιαβαζοντας τις κριτικες με το αιμα διαθεσιμο πλεον μονο για το πανω κεφαλι τα βρηκα ολα γραμμενα. Η κοπελα σιγουρα δεν ειναι ελληνιδα αλλα ξερει πολυ καλα ελληνικα και "πουλαει καλα το παραμυθι", τα κανει ολα καλα αλλα λιγο δηλαδη βαριεται δεν συμμετεχει δεν της αρεσει εχει μαθει την τεχνικη αλλα θελει να σου αρεσει αυτο που κανεις αλλιως φαινεται κ εμενα προσωπικα με χαλασε. Στο social απο αυτα που ειπαμε δεν νομιζω να στροφαρει και πολυ κλασσικη κουτοπονηρο βλαχαδερο. Κλεινω με το κορυφαιο φαουλ της συναντησης ειναι με τον πουτσο στο στομα και παμε για φιναλε κ χτυπαει το κινητο της τα αφηνει ολα και μου λεει τελος χρονου. Κοιταω το κινητο μου ενα τεταρτο νωριτερα φυσικα ξενερωσα εντελως ειχα που ειχα ξενερωσει με το λιγο απο ολα. Ελπιζω να βοηθησω καποιους με την κριτικη μου γιατι η κοπελα απο κορμι ειναι φωναρα αλλα...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
thiseas
Ανώτερος
Εγγραφή:
1 Δεκ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
43
Likes:
1.094
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Eros82, chris1955, doc_lin και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Ιανουαρίου, 2019
Αλβανίδα είναι η κοπέλα μ' ότι αυτό συνεπάγεται όσον αφορά το χαρακτήρα της.....
17 Ιουλίου, 2020
Φίλε την πάτησα κ γω πρόσφατα. Ομοιοπαθής. Υπηρεσίες μπουρδελου, δεν μιλά, επικοινωνία μηδέν, κλέβει χρόνο στο τέλος.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2