Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνεχίζοντας τις μίνι διακοπές μου στην Αθήνα είπα να επισκεφτώ και αυτόν τον χώρο.
Φιλική υποδοχή από την κοπέλα τις reception με ρώτησε αν θέλω και καφέ πήρα μόνο νερό.
Την ώρα που έφτασα διαθέσιμες η Εύα και η Χαρά. Διαλέγω Εύα και πάμε στα ενδότερα.
Η ΕΥΑ μισή από Ρουμανία μισή Ισραήλ κάτοικος Ιταλίας …….Χμμμ;.‘’Το κορμί’’……Προσκύνημα τι να λέμε!!! με τα βιζιτοπαπουτσα μπορεί και 2 μέτρα. Όλα νατουραλ.
Μαυρισμένη λίγο οσο χρειάζεται από σολαριουμ βαμμένη λιγο παραπάνω από το κανονικό. Επιδεμιδα απαλη, Βυζι καλο. Συνεννόηση σε μισά Ελληνικά μισά Αγγλικά.
Αφου Έκανα ντουζ μπαίνει στο δωμάτιο με διάθεση και αρχίζει ένα μασάζ που όσο περνούσε η ωρα με έκανε να ξεχάσω για πιο λόγο πήγα πραγματικά. Γνωριζει που και ποσο να πιεσει Το εχει στο μασαζ. Δεν κανει ξεπετα Μετα από 30 λεπτά μου λέει γύρνα τον παίρνει στο στόμα και περνάει προφυλακτικό. Μετα από παρότρυνση έγλειψε και @@ …..Δεν ζήτησα κάτι άλλο είχα χαλαρώσει τόσο που σαν να μην είχα δύναμη για κάτι παραπάνω … το τέλος ήρθε σύντομα Πριν κλεισουμε τα 45 που πληρωσα αλλα δεν με χαλασε ... Αυτα απο μενα
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2019
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Εύα
JOHN-PLAYER-SPECIAL
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
8.883
Πόντοι:
3.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 petergsp, paliosa, kwstasxat και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού