Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 15 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 52749
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρόσφατη συνάντηση με την κοπέλα. Δεν ήταν η πρώτη μου επιλογή αλλά λόγω των εορτών αρκετές κοπέλες ήταν σε ρεπό και καθότι μεγάλος λάτρης του πολύ αδύνατου είπα να την δοκιμάσω. Η εξυπηρέτηση από το γραφείο όπως πάντα πολύ ευγενική και διακριτική.

Την Σοφία λοιπών ηλικιακά εγώ την κάνω γύρω στα 30+ με ένα μάλλον αδιάφορο πρόσωπο αλλά δεν την λες και άσχημη, απλώς εγώ προσωπικά δεν θα στραβολαίμιαζα αν την συναρτούσα στο δρόμο. Επίσης τα δόντια στην άνω οδοντοστοιχία είναι αρκετά στραβά και πετάνε λίγο προς τα έξω (εδώ μου θύμισε λίγο την Ιόλη από το ίδιο γραφείο) - εμένα αυτό δεν με χαλάει αλλά το αναφέρω γιατί για κάποιους μπορεί να είναι θέμα. Το σώμα είναι αρκετά καλό σε γενικές γραμμές υπό την προϋπόθεση ότι 1ον σού αρέσουν οι αρκετά αδύνατες κοπέλες και 2ον δεν έχεις πρόβλημα με το μικρό στήθος. Στητό βυζάκι με ρόγα πού ανταποκρίνεται, πάρα πολύ ωραία και λευκή επιδερμίδα, καλλίγραμμα πόδια και καλοσχηματισμένα οπίσθια το οποία όμως χρειάζονται επειγόντως γυμναστήριο.

Στα προκαταρκτικά γλωσοφίλια κάργα και πολύ καλό στοματικό με DT, Gag, Μouth fuck, φτυσίματα κλπ και με καλή περιποίηση της γύρω περιοχής. Η γλώσσα της περνάει στην κυριολεξία από παντού και θα σε κάνει πασά Ματάκι Στο κυρίως πιάτο πολύ καλά στησίματα ειδικά στα τέσσερα και πολύ καλές κινήσεις στο cow και reverse cow. Αληθοφανείς κραυγούλες χωρίς υπερβολές, γενικά μου έδωσε την εντύπωση ότι το ζει ότι δηλαδή είναι στο δωμάτιο και πνευματικώς όχι μόνο σωματικώς, πώς να το πω δεν βάζει αυτόματο πιλότο και ο νους της αγναντεύει.

Τέλος στα μεσοδιαστήματα είναι πολύ επικοινωνιακή - κοινωνική και από ότι φαίνεται αρκετά καλός χαρακτήρας. Προσωπικά μου έκανε πολύ μεγάλη εντύπωση ότι παρότι δεν την είχα ξανασυναντήσει καθ όλη την διάρκεια του ραντεβού με αποκαλούσε με το μικρό μου όνομα και όχι "μωρό μου" ή " αγάπη μου" κλπ όπως συνηθίζετε από τις κοπέλες του χώρου.

Ανακεφαλαιώνοντας η Σοφία δεν είναι ούτε κανένα θεόμουνο ούτε κανένα πιπίνι, είναι μία γήινη γυναίκα πού τα δίνει όλα στο κρεβάτι και θα κάνει τα πάντα για να σε ικανοποιήσει. Όποιος λοιπόν γουστάρει αυτό πού βλέπει στις φωτογραφίες οι οποίες είναι πολύ ακριβείς δεν θα περάσει άσχημα, όσοι θέλουν να πάνε με πιπίνι ή κανένα top model ή γουστάρουν βυζάρες και κωλάρες ας προσπεράσουν

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
spipis71
Ανώτατος
Εγγραφή:
16 Απρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
34
Likes:
13.624
Πόντοι:
17.346
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 silverxxx, Karelis69, Dimitris-k και 33 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού