Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 34 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σημερινή συνάντηση με την Κριστίνα...

Κάνοντας μία μικρή εισαγωγή, θα πω ότι με το που είδα τις φωτό (ειδικά αυτή με την τάπα πίσω) μου κίνησε την περιέργεια. Και εκεί έρχεται η κριτική του YourLover να με ξενερώσει λίγο.. Όταν διαβάζω τέτοιες λεπτομέρειες ξενερώνω λίγο με την έννοια ότι αφενός δεν μας ενδιαφέρουν και τόοοοσο οτι ακριβώς έχει γίνει, αφετέρου, πάντα υπάρχει το σενάριο να τα παραλέει ο ποιητής.... ΜΑΛΑΚΕΣ!!!! ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ Ο YOYRLOVER είναι πέρα για πέρα αλήθεια....κοινώς: τρεχάτε να προλάβετε....το κορίτσι θα φύγει 28/12...

Λοιπόν... Το ραντεβού κλείστηκε μέσω viber το απόγευμα την ίδιας ημέρας για 2 ώρες μετά. Έστειλα μνμ στις 4.30-5.00 και η απάντηση που είχα ήταν ότι είναι διαθέσιμη αλλά όχι για μετά τις 22.00. Ηη άλλη ευχάριστη έκπληψη είχε να κάνει με το ξενοδοχείο που διέμενε το καυλάκι μας... Ενώ ήμουν έτοιμος για Bill, γκουγκλαρα λίγο το ξενοδοχείο της και η απόφαση ήταν πολή εύκολη... Incall σε 2 ωρίτσες που θα τέλειωνα και με τις δουλειές μου. 4* ξενοδοχείο, καθαρότατο. Να τα λέμε και αυτά!

Πάμε στο παρασύνθημα...

Παίρνω δωμάτιο και χτυπάω την πόρτα (για την ακρίβεια το ηλεκτρονικό κουδούνι έξω από την πόρτα...4* hotel).. Ανοίγει η Κριστίνα... Με τα τακούνια της με περνούσε στο ύψος. Θα πρέπει να είναι πάνω απο 1.70 σίγουρα.... Χαριτωμένο πρόσωπο. Οι φωτό την μεγαλώνουν λίγο, κάνοντάς την λίγο πιο σοβαρή, λίγο πιο secretary...Μου φάνηκε πιο κοριτσάκι. Εχει κάνει τις αισθητικές επεμβάσεις που κάνουν όλες οι πιτσιρίκες στο πρόσωπό τους (χείλια - μάγουλα κτλ) χωρίς να είναι άσχημο. Επίσης έχει σιδεράκια τα οποία παίζει και να μην τα καταλάβαινα αν δεν είχα περιέργεια να το προσέξω. Χαμογελαστή , περιποιητική, ευδιάθετη....με κάτι αλαμπουρνέζικα στα ρώσικα που ούτε κατάλαβα τι έλεγα αλλά ποιός νοιάζεται. Επίσης ντυμένη υπέροχα με ένα μαύρο μίνι φόρεμα και κομψές γόβες. Έξω θα την πρόσεχε όλο το μαγαζί.

Σώμα : Λαμπάδα... Στητό κορμί , μεγάλα αδύνατα θηλυκά πόδια, ωραίο ποπό, φτιαχτό στήθος ωραίο στην όψη, σκληρό μεν στην αφή, αλλά επειδή πριν το προσθέσει παίζει να μην είχε ΤΙΠΟΤΑ, δεν κάνει αυτή την χαζή αντίθεση. Σε γενικές γραμμές ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!

Στον αγώνα, σόρρυ, αλλά δε θα περιγράψω σχεδόν τίποτα. Ο YourLover με κάλυψε πλήρως... Την έσκιζα πότε αγρια πότε αργά αισθησιακά χωρίς να μου φέρει την παραμικρή αντίρρηση, ενώ δεν λείψανε και οι πρωτοβουλίες απο μέρους της... Η τύπισσα ζεί για να γαμιέται. Όλη την ώρα έλεγε κάτι στα Ρώσικα που προσωπικά, με έφτιαχνε ιδιαιτέρως. Δεν θα πώ οτιδήποτε άλλο γιατί αυτό που έγινε στο -όμορφο ομολογουμένως - δωμάτιο θα μειωθεί από την περιγραφή μου...Δεν το έχω με αυτά...

Εν κατακλείδι: Τραχάτε ΜΑΛΑΚΕΣ!!!! Φεύγει το κορίτσι μετά τα Χριστούγεννα!

ΥΓ 1 : YourLover ευχαριστώ ρε φίλε! Θα σε προσέχω...Ο χρόνος μου είναι πολύτιμος για να τον σπαταλάω

ΥΓ 2 : Δεν ξέρω τι είναι αυτό που μου αρέσει περισσότερο στις βίζιτες:

Ότι "σου αδειάζουν τη γωνιά" αμέσως μετά, λέγοντάς σου και ευχαριστώ?

Οτι έχει πλέον απομυθοποιηθεί στο μυαλό μου η κάθε χαζοβιόλα που το παίζει γκόμενα? Όσο μουνάρα και να είναι η άλλη....αν τη βάλεις κάτω και της δώσεις το μουνί στο χέρι....τι να σου πεί μετά? Βλέπω κάτι συναδέλφους που τους χαλβαδιάζουν κάτι πιτσιρίκες και με πιάνουν τα γέλια....

Πάμε για το επόμενο!!!Ναι!Ναι!Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Δεκεμβρίου 20, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
4 Απρ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
869
Πόντοι:
991
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, kwstasxat, THV και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Δεκεμβρίου, 2018
Εν κατακλείδι, ο yourlover και οι κλώνοι του γαμάνε αβέρτα και πάνω απ'όλα γαμάνε τα αφανέρωτα. Μπράβο YourLover και κλώνοι για τα ερωτικά παραμύθια με τον Μάλκο από την SAS.
21 Δεκεμβρίου, 2018
Την ξαναείδα χθες το μεσημέρι. Πρώτο ραντεβού της ημέρας.... Γαμώ τα τυπάκια. Δε σταμάτησε να μιλάει συνέχεια μες στη γλύκα.
Ξαναπαιχτηκε τεράστια μπάλα!!!! Κι ακόμα πιο πολλά!!! RESPECT στο κορίτσι.
Την πρώτη φορά έκανε ένα squirt αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν έδωσα σημασία. Χθες έκανε 6-7 φορές και ήταν απίστευτη κάβλα!!!
Κρατήστε το στο μυαλό Εάν σας αρέσει θα σας τρελάνει.
Επίσης στο τέλος μου έδειξε στο Google το εξής "the fact that I let you do to me all those, doesn't mean I will let every other man also".
Εάν όμως της το βγάλετε... sky is the limit.
22 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

E, πες το ρε τύπε πως εσύ είσαι τόσο γλυκοψώλης μην έχουμε κι εμείς την προσδοκία πως μπορούμε να τα ζήσουμε αυτά που έζησες μόνο εσύ!Γλώσσα
22 Δεκεμβρίου, 2018
Pocahontas μήπως θές να ανεβάζουμε και βίντεο για να πιστέψεις;οσες κοπέλες έχω πάρει που δοκίμασε πρώτα ο Yourlover πέρασα super δικαίωμα σου να μην πιστεύεις δικαίωμα μας να γράφουμε και να σπρώχνουμε αβέρτα!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4