Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
(No Subject)

me
To
Kavlos Makris
Dec 18 at 10:50 PM
Μια φορα με μια ωραια γκομενα δεν ειναι τιποτα. Γιαυτο ξαναπηγα στη Χριστινα μετα απο 2 μερες.
Τοσο εντονη ηταν η αναμνηση της ομορφης καυλοφατσας της και του λικνισματος του κωλου της
Εφτασα στις 5.30 και ηταν ηδη στο δωματιο. Αλλοι 2 περιμεναν. Βγηκε απο το δωματιο μετα απο 10 λεπτα.
Ειχα δωσει ηδη το 20αρικο για να καπαρωσω την σειρα μου. Στο μεταξυ βγηκε η αλλη κοπελα, την ειδα και δεν μετανοιωσα που επεμεινα για την Χριστι. Στο μεταξυ βγηκε η Χριστι κουνιστη, λυγιστη και καυλοχαμογελαστη.
Περασα στα ενδότερα, γδυθηκα και εφεθηκα στη χαλαρωτικη δραση του ζεστου νερου της ντουζιερας.
Στο μεταξυ ηλθε η Χριστι. Μου σκουπησε με απαλες κινησεις την πλατη ενω χαιδευα τα μπουτια της.
Καυλωσα. Πηγε στο κρεβατι, στηθηκε στα τεσσερα και αρχισε να κουνα καυλωτικα τον κωλο της ενω γυρναγε και με κοιταγε
βγαζοντας καυλωτικα τη γλωσαα. Τα ματια της ελεγαν ελα να με γαμισης.
Την επεσα πισω της και φιλουσα και ψιλοδαγκωνα τα κωλομερια της χαιδευοντας ταυτοχρονα τα βυζια της.
Την διεταξα να βγαλει εντελως το κορμακι που φορούσε και την γυρισα ανασκελα.
Χωθηκα στα μπουτια της και αφου τα φιλησα απαλα αρχισα σιγα σιγα να ανεβαινω προς το μουνι της. Στοχος η κλειτοριδα.
Παραμερησα τα ανω μικρα μουνοχειλα και αρχισα να την πιεζω με τη γλωσσα. Τα χερια μου μαλαζαν τον κωλο της
Αρχισε τα αχ αχ και σε λιγο νοιωθω την χουφτα της πανω στο κεφαλι μου.
Κανω να σταματησω και με πιεζει πανω στο μουνι της. Ξαναρχιζω το πιπιλισμα της κλειτο ενω η πιεση του χεριου της και τα αχ -αχ γινονταν πιο εντονα. Εκανα ταχα πως σταματαω, μου δινει μια στο κεφαλι, με κολλαει στο μουνι της και σφιγκει το κεφαλι μου με τα μπουτια της.
Αρχιζω να πιεζω πιο εντονα με τη γλωσσα και να σφιγκω δυνατα τα κωλομερια.
Εκει που με πηραν τα ζουμια της φωναζει "χυνω".
Το συμπλεγμα διαλυθηκε, πηρε μωρομαντηλο και καθαρισε το ηδη καθαρο εργαλειο, Καλη η προληψη δε λεω.
Η πιπα οπως και πριν δυο μερες. Αισθησιακη με πλαγιο κλαρινο και @@ποιηση.
Cow girl δυναμικο αλλα και κολλητο γιατι οι ρωγες της ειναι μουρλια.'
Ιεραποστολικο με αγριο πιστοναρισμα και με παραλλαγες στο στησιμο των ποδιων της:¨κοντρα στους ωμους μου, πισω και κολλητα στο σωμα της, ανοιχτα ψαλιδωτα, ενωμενα και πανω και στο τελος αγκαλιαστο ιεραποστολικο σαν πρωτάρηδες.
Φιλια στο λαιμο της και στα βυζια της αδιακοπα. Το ιδιο και αυτη.
Τελος την εστησα στα 4. Καθε τοσο, ενω πιστοναριζα, γυρναγε, με κοιταζε και επαιζε την γλωσσα καυλωτικα.
Οταν αρχισαν να τρεμουλιαζουν τα ποδια μου, γυρναει και μου λεει "καυλα".
Στο επομενο πιστοναρισμα εχυσα.
Δεν εκανα περιγραφη της εμφανισης της μια και εγραψα κριτικη για αυτη στις 12 Δεκ.
Ειμαι ικανοποιημενος γιατι αποκτησα μια σιγουρη ομορφη γλυκια μουνιτσα.
Ας ελπιζουμε οτι δεν θα χαλασει και αυτη οπως η Βικυ...
Καλα Χριστουγεννα, καλη χρονια και σας ευχομαι πολλα καμαρωτα μουνια στον πουτσο σας.
Λογω ηλικιας περνω το θαρρος να σας συμβουλεψω να προσεχετε την υγεια σας (κανενα τσεκαπ οσοι περασατε τα 40, μη καπνιζετε πολυ, μη πινετε πολυ, να μη τρωτε πολλα κρεατα και να γυμναζεστε ωστε να μπορειτε να γαματε καλα και στα περασμενα 60 χωρις βοηθηματα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 14, 2018
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dmtrsxxx, Εκλεκτικός, Ημεδαπος και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Δεκεμβρίου, 2018
....παντα ειχα την εντυπωση οτι η Χριστινα ειναι λιγακι του φεηκ στη συμπεριφορα της στο δωματιο.
20 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τότε είναι άριστη ηθοποιός
21 Δεκεμβρίου, 2018
πολύ καλη!
13 Ιανουαρίου, 2019
5.30 πιανει δουλεια το κοριτσι τυπε?
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4