Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 51 10
Call-Girls 49417
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου. Ήρθε με 15λεπτη καθυστέρηση. Εγώ είχα ήδη κάνει ντους και την περίμενα με μια πετσέτα τυλιγμένη στη μέση μου. Από εμφάνιση για τα δικά μου γούστα είναι πολύ μέτρια τα πράγματα. Όσον αφορά την ηλικία της, νομίζω ότι είναι πατημένα 45 κι ας δηλώνει μικρότερη. Το πρόσωπο αρκετά σπασμένο. Μέτρια σε ύψος και σχετικά αδύνατη. Το στήθος φτιαγμένο πέτρα με πολύ ψεύτικη αίσθηση. Σα να πιάνεις πεπόνι. 5άρι δεν είναι σε καμία περίπτωση. Ούτε καν 4άρι. Ο κωλος πλαδαρος αλλά όχι πεσμένος.
Η κοπέλα βέβαια τα σπάει στη συμμετοχή και στη διάθεση για σεξ.
Με το που μπαίνει στο δωμάτιο αφήνει την τσάντα της και βάζει το χέρι της κάτω από την πετσέτα και με χουφτώνει με το καλημέρα. Φουλ επίθεση. Γονατίζει τον βάζει στο στόμα και ξεκινάει πίπα. Δεν είχαν περάσει ούτε 2 λεπτά από την ώρα που είχε μπει στο δωμάτιο!!!
Η πίπα της είναι από τις καλύτερες που μου έχουν κάνει ποτέ. Τον πήρε όλον μέσα και η μύτη της είχε ακουμπήσει στα μπαλάκια!!!
Τέλος πάντων, παίχτηκαν δύο γύροι με κατάθεση στο σώμα της. Επίσης, θα πρέπει να πω ότι ήταν πολύ καθαρή χωρίς ίχνος οσμών. Ακριβώς στην μία ώρα χτυπάει τηλέφωνο από τον οδηγό για να σημάνει τη λήξη της συνάντησης. Εξαφανίστηκε με ένα ξερό γεια. Εμένα δε μου χρειάζονται πολλές τρυφερότητες μετά το σεξ, αλλά σε κάποιους μπορεί να τους ξενίσει.
Συμπέρασμα. Δε θα την ξανάβλεπα. Είναι πολύ μεγάλη για τα γούστα μου και το σώμα της μέτριο. Τα 130€ είναι πολλά κατά τη γνώμη μου. Αν ήταν ανεξάρτητη θα ζητούσε 70-80 το πολύ.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 14, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
27 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
355
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, james034, old boy και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού