Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 65 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Λωρενα απουσιαζε καποιο διαστημα, και την βλεπω ξανα στο προγραμμα, χωρις 2η σκεψη περασα στο δωματιο, γιατι περναω καλα μαζι της. Καποιους θα τους αποτρεψει το παρουσιαστικο της, κοντουλα, με προσωπακι καπως πειραγμενο, αλλα μεσα στο δωματιο σε ανταμοιβει.
Η Λωρενα φορουσε ενα κορμακι με δυχτιωτο καλτσον που ειχε τρυπα στο επιμαχο σημειο, και με ρωτησε αν θελω να τα βγαλει ή οχι, της ειπα να τα αφησει ετσι, θα την παρω ετσι οπως ειναι.!! Γλώσσα Χαμουρευτικαμε στα ορθια χωρευοντας και φορμαροντας την καλα απο πισω, οι βυζαρες τις μου φενοταν μεγαλυτερες και μου το επιβαιβεωσε οτι τις πειραξε, τις εκανε τουμπανο σιλικονατες, μια τις εβγαζε μια τις εκρυβε, μεσα στο κορμακι, με εξιταριζε, με εριξε στο κρεβατι και μου εκανε μια παρα πολυ καλη πιπα, και μου προσφερε ισπανικο, αφου τον εφτυσε αρκετες φορες ωστε να γλυστραει καλα μεσα στις βυζαρες της, στην πιπα, ρωτησε κιωλας αν θελω να μου βαλει δαχτυλακι.!! αρνηθηκα, γιατι η πισω τρυπα μου ειναι...μονοδρομος!! Ναι! Στο σεξακι για αρχη απο πανω, οπου αν και κοντοπουτανο, χτυπηθηκε αρκετα καλα, φιλακια πεταχτα στο στομα, χωρις γλωσσα, και τελειωμα απο κατω με το ενα βυζι της εξω και το ενα μεσα εικονα....ΚΑΥΛΑ.!!! Ναι!
Η Λωρενα, ειναι η αναλαμπη στην μπουρδελοσαλονικα, δεν την εχω στα στανταρ μου, αλλα ξερω οτι αν παω μαζι της θα περασω καλα....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 07, 2018
Όνομα κοπέλας
Λωρένα
Karaman 7
Τιμημένος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
379
Likes:
5.194
Πόντοι:
10.647
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19, al pacino, ilarionas και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2018
μέτρια είναι αλλά για τις κρύες χειμωνιάτικες νύχτες της Θεσσαλονίκης με τις ανύπαρκτες επιλογές φαντάζει μονόδρομος!
Πολύ αυστηρό σε βλέπω φίλε για τον μονόδρομο, ενα δαχτυλάκι ήθελε η κοπέλα αμέσως την αποπήρες!!! χαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1