Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 4 10
Call-Girls 5635
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα συναγωνιστές. Η συνάντηση με την Mary έλαβε χώρα προς το τέλος του Σεπτεμβρίου ή αρχές Οκτωβρίου. Την ανεβάζω τώρα την συνάντηση γιατί είχα σπαστεί με τις "κληρώσεις" του γραφείου. Ένιωθα ότι μας κοροϊδεύουν μέσα στα μούτρα μας.
Αλλά ας πάμε στα γεγονότα που μας ενδιαφέρουν και που στο κάτω κάτω της γραφής είναι το πρώτο και το τελευταίο πράγμα που έχει σημασία.
Τηλέφωνο στο γραφείο για ραντεβού,μου απαντάνε θετικά και πάω στο ξενοδοχείο και στέλνω τον αριθμό δωματίου.Κάνω μπανάκι και αράζω ατο κρεβάτι. Ύστερα από λίγο χτυπαει η πόρτα,την ανοίγω και μπαίνει μέσα η Mary.Της δίνω το χέρι μου και της λέω το όνομα μου.Μου χαμογελάει,συστήνεται πιάνει το κεφάλι μου και με φιλάει με πάθος στα χείλη. Αρχίσαμε τα γλωσσοφυλα και κατευθυνθήκαμε στο κρεβάτι. Το μπαλαμουτι έδινε και επερνε. Εγώ έβγαζα τα ρούχα της και η Mary μου έβγαζε τα δικά μου. Μόλις γδηθηκαμε άρχισε να με φιλάει και να μου γλύφει το στήθος και σιγά σιγά κατέβηκε προς τα κάτω και ξεκίνησε ενα πολύ καλό τσιμπούκι. Έγιναν προσπάθειες για dt αλλά δεν το έχει. Έγλυψε και μπάλες η κυρία. Σταματάει το τσιμπούκι και ξαπλώνει ανάσκελα.Τότε ορμαω σαν ταύρος στα βυζια της (άλλωστε το έχω ξαναπεί σε όλες τις κριτικές μου οτι είμαι μεγάλος βυζολαγνος) και η κοπέλα ενδείκνυται για αυτό. Έχει ωραία βυζια με μεγάλες και σκληρές ρόγες που ανταποκρίνονται στο πιπίλισμα. Αφού τελείωσα το πιπίλισμα,αγγιζω με το χερι μου την τρυπούλα της που είχε γίνει μούσκεμα,φοράω το σκουφάκι και μπαίνω μέσα της. Η τρύπα της είναι δουλεμένη και 《βρέχεται》 εύκολα.Μετά ξαπλώνω εγώ ανάσκελα και ανεβαίνει από πάνω μου και αρχίσει το ανεβοκατέβασμα.Έτσι μας βρήκε το τέλος. Σηκώθηκα πήγα στο μπάνιο να βγάλω το σκουφάκι και να φρεσκαριστώ.Μετα ήταν η σειρά της Mary.Όταν βγήκε από το μπάνιο μίλησαμε για λίγο.
Πάω να ξεκινήσω τον δεύτερο γύρο. Έδειξε απροθυμία,αλλά εγώ είχα σκοπό να βάλω και άλλο γκολακι και να γνωρίσω την πίσω πόρτα της και έτσι έγινε.
Άρχισα τα φιλάκια στα μαγουλα της,στα χείλη της και μετά στο λαιμό της. Μετά ανέβηκα στο πρόσωπο της και αρχίσαμε τα γλωσσοφυλα. Καμία σχέση με τα πρώτα φιλιά που έδινε όταν ήρθε στο δωμάτιο. Καθαρά βαριόταν και το έκανε από αγγαρεία. Αυτό μου έβγαζε. Μετά ξανακατεβηκα προς τα κάτω και έφτασα στα βυζία και άρχισα το πιπίλισμα και το χουφτωμα. Τότε άρχιζε να βγάζει κάποιες κραυγές και της άγγιξα το μουνάκι της το οποίο είχε αρχίσει να υγραινεται. Συνέχισα το πιπίλισμα και τα γλωσσοφυλα τα οποία τα έδινε με πιο πολύ πάθος αυτή τη φορά. Ύστερα από λίγο της πηγαίνω τον μικρό 《Κωστάκη》 στο στόμα της και κάνει ένα μέτριο τσιμπούκι αυτή τη φορά. Φοράω το προφυλακτικό,την γυρνάω στα 4 και μπουκαρω στην πίσω πόρτα. Πρέπει να πόνεσε στην αρχή αλλά δεν τραβήχτηκε,συνέχισε και έβγαζε κραυγές ηδονής. Εγώ στην αρχή το πήγαινα σιγά σιγά αλλά μετά άρχισα το σφυροκόπημα. Έριξα και κάνα δυο μπατσακια στον κωλο της.Ενιωθα ότι θα τελειώσω και έτσι τον έβγαλα,πέταξα το προφυλακτικό και της τα έριξα στην πλάτη.
Μπήκε για μπανάκι,ντύθηκε με χαιρέτισε με ένα φιλί στο μάγουλο και έφυγε.
Αυτά από εμένα και καλές γιορτές να έχουμε.

Ύ.Γ.Είναι η τελευταία ευκαιρία που δίνω στο γραφείο,γιατί δείχνει με αυτά που γράφει στο φόρουμ ότι έχουν καταλάβει τα λάθη που κάνανε και θέλουν να αλλάξουν στάση. Εάν τα επαναλάβουν ακυρο απο εμένα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
20 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
125
Likes:
21.640
Πόντοι:
28.900
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, alpula, panagos7 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Δεκεμβρίου, 2018
Η γνώμη σας για εμάς μετράει και λαμβάνουμε σοβαρά κάθε λέξη και εντύπωση!
Σας καλούμε πάντως να είστε αυτόπτης μάρτυρας της κλήρωσης που θα συμμετέχετε και ο ίδιος με την κριτική που βάλατε,
ώστε να σβηστούν εντελώς τυχόν υποψίες και να δείτε κι εσείς μια κλήρωση live,
κάτι που δεν έχει ξαναγίνει στο forum!
Θέλουμε να χαράξουμε το δρόμο και σε αυτό,
Dreamgirls.gr
το γραφείο με εμπειρία άνω των δέκα ετών που πρωτοπόρησε, φυσικά παλιότερα με άλλα ονόματα!
https://dreamgirls.gr
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1