Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653148
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ακόμα ένα από τα δυνατά ονόματα του 3ου είναι η Αγάπη.
Έκανα μια γρήγορη κατασκοπική έφοδο στο κατάστημα αφού έφυγα κρυφά από το σπίτι που διέμενα εφόσον δεν είχε ξυπνήσει κανείς ακόμα.
Μόλις την είδα λέω αυτή την πατάρα θέλω να τη μαμήσω από κώλο, έτσι μπήκα κατευθείαν μαζί της οπού μου έκανε ένα εκπληκτικό μασάζ με σωστές πιέσεις.
Μου πήρε μια απίστευτη πιπάρα για oscar και το αποκορύφωμα ήταν όταν μου είπε γύρνα και μου έκανε το καλύτερο γλυφωκώλι που μου έχουν κάνει ποτέ, παίζοντας ταυτόχρονα και με το εργαλείο, ήμουν παντελώς αδύναμος, είχα αφήσει τη μοίρα μου στα χέρια της, για την ακρίβεια στη γλώσσα της, δεν μπορούσα να την σταματήσω με αποτέλεσμα να τελειώσω νωρίς στο πρόσωπο, στόμα, γενικά έφευγαν σκάγια παντού.
Λόγω κούρασης και δυνατού τελειώματος δεν μπορούσα να κάνω όλα όσα είχα προγραμματίσει, οπότε τις τα χρωστάω, αλλά πάλι έφυγα γεμάτος και χωρίς σεξ, απίστευτη εμπειρία.
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Αγάπη
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Sandro86, muffer35 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Δεκεμβρίου, 2018
Βλέπω το rimjob τείνει να γίνει κανόνας σε τούτο το ίδρυμα Ναι!Ναι!, λίγο πολύ σχεδόν όλες τους εκεί μέσα μας αντιμετωπίζουν σαν Rocco SiffrediΠροσκύνημαΠροσκύνημαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1