Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
1.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
1.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Αίσχοοοςςς με πόδια, ένα μικρό petit μαλακιστήρη, μπήκα γιατί θα μου τελείωνε και η βενζίνη αφού σχεδόν τα γύρισα όλα με αρχικό σκοπό την Καρίνα που έλειπε και στη συνέχεια σε άλλα αστέρια της βραδινής βάρδιας που έλειπαν και αυτά. Ενώ είχα αποφασίσει να φύγω αγάμητος και να γυρίζω την επόμενη μέρα για την πρωινή βάρδια, κάθισα στο τέλος ο μαλάκας να φάω την πατάτα του αιώνα.

Ο μόνος λόγος που την επέλεξα ήταν για το σκυλέ όμορφο πρόσωπο της που μου θύμισε την Megan Rain.
Στο δια ταύτα λοιπόν ούτε να σε καυλώσει δεν μπορεί, ευτυχώς ήμουν όρθιος πριν μπει στο δωμάτιο. Έλεγε κάτι πεταμένες κουβέντες στα Αγγλικά συνεννόηση μηδέν, δε σε άφηνε να την αγγίξεις πουθενά, άρα ούτε φιλιά.Μετά τον πήρε στο χέρι της και έκανε το μπλέντερ και στην πίπα δεν κατάλαβα απολύτως τίποτα, είτε ήταν στο στόμα της είτε στον αέρα το ίδιο και το αυτό, εντωμεταξύ πριν τον πάρει στο στόμα της μου τον έπαιζε για την περισσότερη ώρα της συνεύρεσης με το μωρομάντηλο που είχε οινόπνευμα. Έλεος το επόμενο βήμα θα ήταν η χλωρίνη.

Επίσης το παίζει όμορφο μαγκάκι αλλά σκατά, ε εντάξει μπήκε και η καπότα σε κάποια φάση, και στο γαμήσι κομοδίνο, και στοπ έτσι στοπ αλλιώς και σα να μη φτάναν όλα τα άλλα έσπασε και η καπότα μέσα της και με νοήματα και λέξεις υπονοούσε ότι εγώ έφταιγα έτσι που γαμούσα το βαριεστημένο τίποτα. Εννοείτε πως μου έπεσε κατευθείαν γιατί χέστηκα από το φόβο μου και το σεξ σταμάτησε εκεί και μετά προσπαθόυσε πόση ώρα τον έκανε κομπρεσέρ μπας και χύσω με ατεχνία φουλ αν και της είπα ότι δεν πρόκειται.

Ε ακριβώς αυτές οι καταστάσεις με έχουν κάνει να μην ψάχνω τίποτα καινούργιο στα στούντιο, οπού σχεδόν τα έχω κόψει με αυτό το χάλι που επικρατεί και πάω με citytour. Εκτός από κάποιες σταθερές αξίες που επισκέπτομαι κατά καιρούς.
Αν επέτρεπε μηδέν το σύστημα θα το έβαζα.
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
De marco 156
Μέγας
Εγγραφή:
27 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
1.677
Πόντοι:
4.381
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, Gianpaolo, GALLAS και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού