Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 99 10
Μασατζίδικα 181887
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ο στόχος είχε κλειδώσει κι έμενε μόνο ο χρόνος επίτευξης της συνάντησης.
Βρέθηκε λοιπόν κι αυτός και παρκάρω εύκολα σε παρακείμενο parking,λίγη γυμναστική στα σκαλιά μέχρι το Β΄ όροφο και μου ανοίγει η κυρία της υποδοχής,ευγενέστατη και καλοσυνάτη.
Αμέσως κατάλαβε πως δεν έχω ξαναεπισκεφτεί το λαδοτήριο και μου παρουσίασε τις πολλές μα πάρα πολλές κοπέλες 5;;; Νομίζω!ή 6...Χμμμ;
Μου έδειξε το δωμάτιο και μου πρότεινε κέρασμα.
Το δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο με ντουσιέρα, μασαζοκρέββατο αλλά και κρεββάτι διπλό.
Δεν έχω παράπονο από την καθαριότητα ή από τη διακόσμηση αλλά θεωρώ πως χρειάζεται μια ανακαινισούλα!
Είχε διάφορα: λάδι, οινόπνευμα, στοματικό διάλυμα, χαρτί, μωρομάνδηλα κλπ αλλά και ΔΙΠΛΗ, ΜΕΓΑΛΗ πετσέτα!!!Ναι!
Η κοπέλα είναι ακριβώς αυτή που φαίνεται στις φωτό. Κοντούλα με ωραίο κωλαράκι,σωστά βυζάκια με ρόγα πέτρινη και λίγη κοιλίτσα.Πρόσωπο συμπαθητικό,μέτριας ομορφιάς.
Θα τολμούσα να πω, τουμπανάκι,μικρό(σε μέγεθος), από αυτά που όταν τα γαμάς πισωκολλητά,το καβλί σου μοιάζει τεράστιο!!!
Άνετη,χαλαρή,ευδιάθετη,ορεξάτη από Ρουμανία με διάθεση για κουβεντούλα ώστε να σπάσει η αμηχανία και να αρχίσει το μασάζ ενώ η ίδια γδύθηκε εντελώς.
Το μασάζ της τυπικό για σεξολαδομάγαζο,χαλαρωτικό με πίεση σε κάποια σημεία, χωρίς κάτι το ιδιαίτερο αλλά και χωρίς να έχεις παράπονο.
Κατά τη διάρκεια, μιλούσαμε περί ανέμων και υδάτων και έδειχνε αρκετά χαλαρή με το χρόνο.
Περνώντας στο δεύτερο μέρος , αλλάξαμε κρεββάτι και συννενοηθήκαμε πως δεν θέλω ακάποτο ενώ μάλλον προσφέρει και ξεκίνησε να γλύφει αρχίδια αν και είμαι αξύριστος εδώ και καιρό.Ματάκι
Στο τσιμπούκι δείχνει την εμπειρία της και περνάμε στο σεξ κατά τη διάρκεια του οποίου "ξεγαμηθήκαμε" σε πολλές στάσεις με εναλλαγές χαλαρά με σφυροκόπι,αγαπησιάρικα αλλά και με φαπίδια,από πάνω από κάτω από πέρα από δώθε κλπ κλπ με πολύ καλή συμμετοχή της και στο τέλος με παίξιμο της κλειτορίδας της από την ίδια η οποία έδειχνε πολύ καβλωμένη!!!Νωρίτερα που την "έπαιζα" εγώ ήταν διογκωμένη και σκληρή!!!
Τα στόματά μας ήρθαν σε επαφή όπως και οι γλώσσες μας κάμποσες φορές αλλά πάντα προσπαθώ να το αποφύγω.
Καμμία πίεση χρόνου ή βιασύνη και κανένα παράπονο ή γκρίνια από το κορίτσι.Έδειχνε πως πραγματικά ενδιαφέρεται να πάρω αυτό που είχα ζητήσει και πληρώσει.
Το χρόνο τον εξαντλήσαμε. Συνήθως δεν το παρακολουθώ αλλά είχε ρολόι στο δωμάτιο.Σπασίκλας
Συμπερασματικά η κοπέλα δικαίωσε τη φήμη που κουβαλάει από τότε που ήταν call girl και συνεχίζει στο μασάζ!
Πολύ πετυχημένη συνάντηση που αφήνει ελπίδες επανάληψης αν και είναι δύσκολο για εμένα τώρα πια.Γερο-μύστης ψάχνοντας νέες γνωριμίες!
Εντύπωση μου έκανε η ανεπιτήδευτη ευγένια της Κυρίας στην υποδοχή,η οποία είναι μάλλον Ελληνίδα.
Κλείνοντας να σημειώσω πως ,αν και δεν ήθελα,σε ερώτηση που έκανα, η κοπέλα δίνει κώλο αλλά είναι εξτρά.
Να θυμίσω πως οι κριτικές είναι εντελώς υποκειμενικές και αφορούν στα δικά μου γούστα,τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο.Καπέλο
Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Λίνα Γιασμίν
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.817
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Antonis zagouras, Baby face και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Δεκεμβρίου, 2018
Σου είπε φίλε μου πόσο εξτρα χρεωνει το κωλαρακι της??
04 Δεκεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όχι τύπε μου.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2