Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 153 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πρωι κυριακης επισκεπτομαι τον συγκεκριμενο οικο οπου βαρδια ειχε η ολγα,αν θυμαμαι καλα το ονομα.Την συγκεκριμενη την ειχα παρει ξανα πριν αρκετα χρονια,καπου στο 2008-09 (δεν ειμαι ο κοσμογυρισμενος μπουρδιελαρης ετσι μπορω και θυμαμαι πολλες λεπτομεριες) επομενως μπορω να κανω και συγκριση που επιβεβαιωνει απολυτα τον τιτλο που εχω βαλει.
Προκειται για μια γυναικα καπου στα 60+,αν και ο χρονος εχει περασει φαινεται οτι καποτε ηταν δυνατο μωρο.Προσωπο και σωμα,τηρουμενων των αναλογιων παντα,ειναι καλοδιατηρημενα.
Το στηθος της ηταν πειραγμενο απο παλια(οταν την ειχα ρωτησει μου ειχε απαντησει απλα οτι το ειχε μικρηνει αλλα δεν το πιστεψα τες πα...) ομως εδειχνε πολυ ωραιο και με καλη αισθηση,δεν ξερω τι μεσολαβησε αλλα το εχει πειραξει ξανα και το αποτελεσμα δεν ειναι καλο...τοσο στην οψη οσο και στην αφη,ειναι πλαστικο.
Κωλαρακι τσουπωτο αν και λιγο αδειο στην αφη...οκ δεν ειναι και καμια παιδουλα ειπαμε.
Το αλλο που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι εχει σφιχτο μουνι,δεν το εχω ψαξει ιντερνετ για να μαθω τι μπορει να κανει εκει μια γυναικα αποκλειεται ομως να ειναι φυσιολογικο....περασε μια δεκαετια σχεδον απο την τελευταια φορα μαζι της αλλα τοσο σφιχτο δεν ηταν,το κοντερ της πρεπει να εχει γραψει πολλα χλμ....δεν παιζει με την καμια λοιπον.Σε καποιους αυτο μπορει να αρεσει εμενα σε τρεισ στασεις με παιδεψε.Δεν μπορουσα να το βαλω ολο.
Η πιπα της δεν ειναι το ιδιο καλη με παλιοτερα,αρχιδια οταν της ζητησα δεν εγλυψε(η περιοχη οπως παντα περιποιημενη και πεντακαθαρη με αρωμα quanto σαν αυτο αλλο κανενα)δεν δεχεται τελειωτικο στο στηθος.Γενικοτερα οι υπηρεσιες της ειναι στο επιπεδο του μετριου και δεν ειναι θεμα διαθεσης,μου εδωσε την σντυπωση οτι ειναι θεμα δυναμεων πλεον.Οσο καλη και ποθητη ηταν καποτε ο χρονος ειναι αμιλεικτος για ολους,μπορει εξωτερικα να κρατιεται...ομως τα τελευταια ενσυμα επρεπε να τα ειχε κολλησει ηδη την ωρα που εγω επισκευθηκα το τσαρδι επρεπε να ηταν στο μπαλκονι της και ποτιζει τις γλαστρες.
Αν δεν γουσταρει καποιος gilf καταστασεις ή οπως λεγεται δεν υπαρχει λογος να ασχοληθει με την συγκεκριμενη.Προσωπικα το εκλαψα το 20ρικακι μου,για να εξηγουμαι ομως....ΟΧΙ γιατι δεν ειχε την διαθεση αλλα γιατι πλεον δεν μπορει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2018
Όνομα κοπέλας
Όλγα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
179
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIGIMA, quaresma17.6, Ημεδαπος και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2018
Πρέπει να πλησιάζει τα 65,
είχε κάνει πριν καμμιά δεκαριά χρόνια ολική πλαστική, στήθος - κοιλιά - χέρια
και τώρα πιθανό να ξαναέκανε.
Για τον κόλπο υπάρχει επέμβαση σύσφιξης.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1