Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 157 10
Μασατζίδικα 322892
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Σε μασαζερί δεν παω συχνά. Αυτή ήταν μόλις η δεύτερη φορά μου. Οι φωτογραφίες της σοκολατίτσας Kira με τράβηξαν σα μαγνήτης και σύρθηκα με αυτόματο πιλότο.

Με έβαλαν σε δωμάτιο με πάγκο μασάζ και πέρασαν απο μπροστά μου αρκετές κοπέλες που δε συγκράτησα ονόματα. Άλλωστε είχα προαποφασίσει με ποιά θα πάω. Οι περισσότερες ηταν κομψές και άνω του μέσου όρου εμφανισιακά για τα γούστα μου και δε το περίμενα. Ίσως επισκευτώ ξανά τον οίκο τώρα που είδα τι παίζει. Λέω στην κύρια της υποδοχής θελω την Kira και μου απαντάει το ήξερε οτι θα επιλέξω αυτή! Πως, γιατί σιγά μη μάθω. Λέω πόσο κοστίζει πρόγραμμα με σεξ μου λεει 60, 80 ανάλογα την ωρα, ρωτάω τι παίρνω με 60 μου λέει 30λεπτά και βγάζω να πληρώσω, μου λέει στην κοπέλα και κανόνισε να έρθει μια cocacola όσο περίμενα την Kira.

Μετά την σύντομη γνωριμία μας άρχισε να γδύνεται και φαντάστηκα οτι δεν έχει πολύ όρεξη για μασάζ. Να πω την αλήθεια, ούτε εγώ ιδιαίτερα. Αντ'αυτου πήρα κρέμα και απλώνοντας την πασπάτευα παντού στο τέλειο καμπυλωτό κορμί της που είναι σφικτό νεανικό με τέλεια επιδερμίδα. Καθαρή και περιποιημένη όπως πρέπει! Η διαδικασία αυτή άρεσε και στους δύο μας απο οτι κατάλαβα.

Ακολούθησε πέρασμα προφυλακτικού και αισθησιακή πίπα. Σημείωση ζήτησα ευγενικά να γίνει αν γίνεται χωρίς προφυλακτικό η πίπα αλλα ευγενικά αρνήθηκε και δεν επέμεινα. Η συνενόηση άψογη στα αγγλικά. Έπειτα της ζήτησα στάση cowgirl όπου έδωσε ρέστα με τη μουσική υπόκρουση άσματος i like it like that που της άρεσε και σιγοτραγουδούσε Χαμόγελο Πέσαν αρκετά φιλιά στο στόμα με τα σαρκώδη χείλια. Στη συνέχεια στα όρθια απο πίσω με απλωμένο το κορμί στο παγκοκρέβατο, όπου άπλωσα μπόλικη κρέμα στα κωλομέρια της και έριξα και αρκετά σκαμπιλάκια στη θεϊκή κωλάρα της. Το τελείωμα έγινε τελικά ύστερα απο συνολικά περίπου 20λεπτο κοπάνιμα ύστερα απο συννενόηση πανω στο στήθος της, με εμένα να βογκάω απο ηδονή. Έκανα και ενα ντούζ να φύγουν οι κρέμες μετά.

Πέρασα πολύ καλά με την Kira και μπορώ να πω ήταν πολύ καλή επιλογή για όσους γουστάρουν μαυρούλες. Για μασάζ δεν ξέρω επιδόσεις αρα ας με συγχωρέσουν οι φάνς που δε μπορώ να εκφέρω γνώμη.
Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2018
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Kira
Ακαμάτης
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
279
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 nec, dinos34, Central Spa και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού