Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 95 10
Ξενοδοχεία 128220
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Χώρος (γενικά)
 
8.0
Καθαριότητα
 
8.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
5.0
Διακριτικότητα
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στάνταρ επιλογή για εμένα πλέον για περιπτώσεις που βρίσκομαι στα πέριξ του κέντρου, πάρα πολύ εύκολη πρόσβαση στο πάρκινγκ σε σχέση με το απέναντι που πρέπει να κάνεις κύκλο για να βρεθείς μέσα. Τώρα σε αλλα θέματα έχεις άμεση πρόσβαση σε δωμάτιο σχεδόν ποτέ δεν έχω μπει σε διαδικασία αναμονής που αυτό είναι πολύ σημαντικό πράγμα για εμένα γιατί ποτέ δεν ξέρεις με ποιον μπορείς να έρθεις πρόσωπό με πρόσωπό.
Τώρα στα δωμάτια λίγο πολύ όμοια με ταξί τους έαν εξαιρέσεις κάποια με στρογγυλό κρεβάτι που σου βγάζουν μια τάση για όργιο και ατελειωτες μάχες ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης , αλλά εκεί έχουμε το αρνητικό με τα πολύ μικρά μικρά μπάνια που όχι άντρας να χωρέσει ούτε μικρό παιδί να συγυριστεί κάνεις δεν μπορεί.
Ποιο καλά και ποιο άνετα είναι με το 7αρι ποιο άνετα και ποιο χουχου σε κάποια έχει και καναπέ και μεγαλύτερο μπάνιο στα αλλα θετική βλέπω το κέρασμα επίσης μεράκια, καφεδάκια και σεα μεα, πετσέτες μικρές μεγάλες ,μπουρνουζια και παντόφλες.
Στα air condition θέλουν συντήρηση να μην πω αλλαγή.
Σίγουρα χρειάζεται μερικές βελτιώσεις αλλα και έτσι μια χαρά είναι για εμένα μιας και στέκομαι σε δύο τρία πραγματάκια που ανέφερα. Πάρκινγκ, κέρασμα και σχεδόν καθόλου αναμονή.
T
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 makis254, livermak, satyrus και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού