Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 68 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παρακολουθώ το forum αρκετό καιρό και αφού μπήκα στο παιχνίδι μετά από αρκετά χρόνια αποχής από το άθλημα είπα να συνεισφέρω και εγώ την κριτική μου για την Έλενα μας.

Ημερομηνία ενδεικτική καθώς η συνάντηση έγινε το καλοκαίρι σε ξενοδοχείο των νοτίων προαστίων. Ανταλλάξαμε κάποια μηνύματα την προηγούμενη ημέρα και κάπου το μεσημεράκι της επόμενης έκανα και εγώ το τηλεφώνημα για να κλείσω με την Έλενα την ίδια ημέρα το βράδυ. Η κοπέλα του γραφείου εξυπηρετικότατη και θα έλεγα και διακριτική τουλάχιστον για εμένα. Ντροπή

Έφτασα στο ξενοδοχείο λίγο νωρίτερα και την ώρα που είχαμε κανονίσει με πήρε το γραφείο για να ζητήσει τον αριθμό του δωματίου. Σε λίγα λεπτά κτυπάει η πόρτα..... Ναι!

Όμορφη κοπέλα όπως ακριβώς και στις φωτογραφίες της (γούστα είναι αυτά) με ένα καταπληκτικό για εμένα τύπο και στυλ. Φιλάκι ντροπαλό (από πλευράς μου) και η Έλενα χωρίς να χάσει χρόνο ετοιμάστηκε για το μπανάκι της και μετά από λίγο ακολούθησα και εγώ. Γλώσσα

Τι να πω τώρα και εγώ για την Έλενα που δεν έχει ειπωθεί. Σκέτη καύλα η γυναίκα και το ζει αυτό που κάνει. Με άρχισε με μια πίπα (της ειρήνης) καταπληκτική και με ένταση, όλο το εξαφάνιζε (δεν έχω και κανά θηρίο) και στην συνέχεια ανταπέδωσα και εγώ τη χάρη. Να σημειώσω εδώ ότι η Έλενα δεν δέχεται δαχτυλοσκοπήσεις για λόγους υγιεινής όπως είπε (ΟΚ). Στο κυρίως θέμα είναι σκέτη καύλα ξεκινήσαμε με doggy και όποιος αντέξει... εεε λοιπόν δεν άντεξα και πολύ..... Γερο-μύστης Κάναμε ένα time-οut, τσιγαράκι λίγο κουβεντούλα και μια από τα ίδια. Καθ όλη την διάρκεια είχαμε κραυγούλες, φωνούλες, φωνές το οποίο για εμένα ήταν σκέτη καύλα! Σίγουρα στα διπλανά δωμάτια μας άκουσαν..... Δεν πειράζει..... Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Αν την προτείνω; ναι φυσικά και ανεπιφύλακτα. Μακάρι να μπορούσα να βάλω μεγαλύτερη βαθμολογία αλλά νεός γαρ .... και....

Θα την ξανασυναντήσω σύντομα σίγουρα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
george36n
Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
129
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mixaliss, kostis76, TurboLover και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού