Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 42 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γυρίζοντας από πολύωρο επαγγελματικό ταξίδι, μου μπήκε η ιδέα να πάρω να κλείσω την Νάντια. Την Νάντια την έχω πάρει και στο παρελθόν και ήξερα ότι κάνει τρομερό μασάζ και αυτό ήταν ότι χρειαζόμουν μετά από τόσες ώρες οδήγησης.

Στέλνω sms και ευτυχώς βρίσκω κενό για την Νάντια καμιά ώρα μετά την που υπολόγιζα να φτάσω. Λέω "μια χαρά"! Μέχρι να κάνω ένα ντουζάκι, να ετοιμαστώ και να ποιο κανα ποτάκι θα περάσει η ώρα Η Νάντια έφτασε με μερικά λεπτά καθυστέρηση. Ανοίγω και η Νάντια αναγνωρίζοντας με, πέφτει στην αγκαλιά μου. Φιλιόμαστε και περνάει μέσα.
Η Νάντια λοιπόν είναι ΓΥΝΑΙΚΑ. Όμορφη και μορφωμένη έχει πολύ ισχυρή προσωπικότητα και έχει την ικανότητα να σε "διαβάσει". Καταλαβαίνει αμέσως ποιος είσαι και τι θέλεις. Βρίσκει γρήγορα το κουμπί σου και για μένα αυτό είναι ένα μεγάλο προσόν, μιας και με κουράζει να προσπαθήσω να κάνω την κάθε κοπέλα να καταλάβει τι θέλω και τι μου αρέσει. Για αυτό συνήθως έχω τα στανταράκια μου.

Αφού μιλήσαμε λίγο και είπαμε τα νέα μας η Νάντια πήγε για μπάνιο. Βγήκε με την πετσέτα τυλιγμένη σφιχτά στο γυμνασμένο της κορμί, αφήνοντας να φαίνονται τα ατελείωτα πόδια της. Έρχεται δίπλα μου και με φιλά βαθιά με γλώσσα. Μου φιλάει αργά τον λαιμό και κατεβαίνει στο στήθος και πιο κάτω εκεί που ήδη φαίνονταν η επίδραση που είχαν τα φιλία της και το αισθησιακό κούνημα του κορμιού της. Τραβάω την πετσέτα και πιάνω στης παλάμες μου το στήθος της τσιμπώντας απαλά της ρόγες της που ανταποκρίθηκαν αμέσως. Το στήθος της έχει ωραία υφή και σχήμα, με μια μικρή πτώση που προσωπικά δεν με χαλάει καθόλου.

Η Νάντια είναι εξπέρ στο τσιμπούκι. Βαθύ με ελάχιστη χρήση χεριού και εναλλαγές ρυθμού. Στο σεξ είναι πολύ ενεργητική, αλλά αν θέλεις να έχεις το πάνω χέρι σου αφήνει τα ινία. Η κατάθεση έγινε στο στοματάκι της και πήγε για μπάνιο. Ακολούθησα και εγώ με την σειρά μου και αφού βγήκα έπεσα φαρδύς πλατύς στο κρεβάτι. Η Νάντια κατάλαβε αμέσως και έβγαλε από την τσάντα της το μπουκαλάκι με λάδι για μασάζ που έχει πάντα μαζί της. Ανέβηκε καβάλα στην πλάτη μου και ξεκίνησε ένα θεϊκό μασάζ τρίβοντας και πιέζοντας με τα χέρια της ολόκληρο το κορμί μου. Αφού χαλάρωσα αρκετά το κατάλαβε η πονηρή και το μασαζάκι για χαλάρωμα μετατράπηκε σε αισθησιακό μασάζ μέχρι να γίνω και πάλι πύραυλος. Μετά από ακόμα ένα γύρο πέσαμε στο κρεβάτι και μείναμε σιωπηλοί για λίγο, εξουθενωμένοι.

Η Νάντια λοιπόν είναι ΓΥΝΑΙΚΑΡΑ κύριοι, έχει ποιότητα και χαρακτήρα και σε καμιά περίπτωση δεν ξεχνιέται εύκολα η επήρεια μαζί της!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
vasilislo
Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
36
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, morpheus1000, Guru43 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού