Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 23 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Υποσχέθηκα στα καπάκια κριτική και να μαιΚαπέλο λόγω μη τήρησης του dress code με Leyla το γραφείο μου πρόσφερε δωρεάν incallΠροσκύνημακαι επέλεξα Angelina έδειχνε κούκλα στις φωτό με άψογες κριτικές!Είχα περιέργεια να δώ και το περιβόητο χοτελι της Συγγρού την βάση όλων των city tour που είχα διαβάσει τόσα και τόσα και γιαυτο.Φτάνω στο χοτελι στέλνω μήνυμα στο γραφείο και περιμένω δωμάτιο.Στο λόμπι διάφορες κοπέλες γνωστές και άγνωστες οι χώροι του hotel απαρχαιωμενοιΧμμμ; έρχεται το μήνυμα και βουρ για το δωμάτιο,λέω μέσα μου τώρα θα κάνω εγώ τον εσκορτ να χτυπάω πόρτα να με υποδέχονται να γδύνομαι και να κάνω ντουζάκιΜεγάλο χαμόγελο χτυπάω στην ώρα μου ακριβώς με υποδέχεται η Angelina χαμογελαστή ντυμένη με μαύρο σετ εσωρούχων και κάλτσες διχτυωτές ως το γόνατο.Πανέμορφη κοπέλα σώμα θηλυκό στήθος μικρό αλλά καλό όμορφο γλυκό πρόσωπο σχεδόν όπως στις φωτό γενικά η κοπέλα είναι πολύ κοντά στις φωτό.Χαιρετιομαστε της λέω διάβασα οτι είσαι χορεύτρια πρίμα μπαλαρίνα απτα μπολσοι ναι μου λέει με χαμόγελο και τσουπ φέρνει το πόδι της στον ώμο Προσκύνημα Κλείνει το παράθυρο να μην έχουμε την φασαρία του δρόμου γδυνομαι ζητάω ντουζάκι μου δίνει πετσέτα και μπαίνω,παιδιά άθλιο μπάνιο μπανιέρα σάπια αρχαία κουρτίνα γενικά παρακμή όπως και το δωμάτιο αίσχος τα διάβαζα αλλά μου φαίνονταν υπερβολικά μέχρι που το διαπίστωσα από κοντά.Βγαίνω απτό μπάνιο η κοπέλα είχε ξαπλώσει και με περίμενε είχε βάλει και μουσική στο κινητό της προσπάθησε να κάνει και ατμόσφαιρα αφήνοντας μόνο το ένα κομοδίνο ανοιχτό.Ξαπλώνω ανεβαίνει από πάνω μου αρχίζει να με φιλά σαν να ναι κοπέλα μου την χάιδευα πιπιλουσα τις ρωγιτσες της άρχισε να με φιλά παντού ως κάτω στα πόδια!Μετά αρχίζει όμορφη πιπουλα με γλύψιμο και της γύρω περιοχής της λέω να γυρίσει για 69 και αμέσως αρχίσαμε να γλυφομαστε εκατέρωθεν για μερικά λεπτά,σηκώνεται μου λέει σεξ;της λέω να ανέβει πάνω τριβοταν πολύ όμορφα της χάιδευα τα βυζάκια και την φιλουσα στο στόμα πολύ gfe φάση κι εδώ.Την σηκώνω και την στήνω στην πορτα του 2×3 δωματίου όρθια στα 4 της άρεσε αποτι έδειξε και κάνει μια λοξη κίνηση του ποδιού το σηκώνει πατάει στο κρεβάτι και ανοίγει το γατάκι της ορθάνοιχτα απόλαυση.Ηθελα όμως μια στάση ακόμα την στήνω στα 4 αφού μου πήρε λίγο πίπα και άρχισα να καρφωνω με όση δύναμη μου απέμεινε πέσαν μερικά κωλοσκάμπιλα δεν δυσανασχέτησε και εκεί στο πισωκολλητό με βρήκε το τέλος!Έκανα λίγο ντουζ πάλι μετά όσο ντυνομουν την ρώτησα πως της φαίνεται η Αθήνα ποτέ φεύγει αν θα ξανάρθει μου πε της αρέσει εδώ θα κάτσει ως 7/11(σπεύσατε) αλλά θα ξανάρθει Δεκέμβριο της είπα θα την πάρω δωράκι ονομαστικής μου εορτής αλλά μια ωρίτσα και σε ωραίο δωμάτιο με καθρέπτες και λεντ φώς και χαμογέλασε!Συμπερασματικά πανέμορφη δεκτική ευλυγιστη κάτσαμε και κάνα δεκάλεπτο έξτρα παρόλο πού ήταν "δώρο" συμπεριφέρθηκε άψογα και πέρασα σούπερ!Αυτά από εμένα έρχεται άλλη μια κριτική..Καπέλο

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Νοεμβρίου 03, 2018
Διάρκεια
30 λεπτά
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
steveman7
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
17 Δεκ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
207
Likes:
10.607
Πόντοι:
30.573
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 olddog, petergsp, chris1955 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Νοεμβρίου, 2018
Φίλε ευχαριστώ για την κριτική...έχω κουραστεί ως σπαγγατόκαθλος να ζητάω πληροφορίες για σπαγγάτα ευλυγισίες κτλ... και επειδή κάποιες κοπέλες που είναι χορεύτριες δεν έχουν ούτε μια σχετική φωτο αναγκάζομαι να ρωτάω. Πες μου σε παρακαλώ έπαιξαν σπαγγάτα ευλυγισίες και τα σχετικά ? όταν λες σήκωσε το πόδι στον ώμο ? ευχαριστώ προκαταβολικά
07 Νοεμβρίου, 2018
Γεια σου φίλε να σαι καλά είναι ευλύγιστη η κοπέλα λόγω χορού σηκώνει το πόδι ψηλά αλλά και σε μία στάση τέντωσε πόδι.Σπαγγάτα και τέτοια δεν είχαμε αλλά το χει αμα της το ζητήσεις πιστεύω θα το κάνει γιατί είναι κοπέλα δοτική κοιτάει να ευχαριστήσει τον παρτενέρ της.Ελπίζω να βοήθησα αμα την πάρεις και κάνει κανα ακροβατικό σπαγγατο γράψε κριτική να διαβάσουμε και μεις.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2