Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Έχοντας διαβάσει τις κριτικές είπα να δοκιμάσω και εγώ την Σοφία. Πρόκειται για ρωσσίδα milf με μεγάλα βυζιά η οποία από ότι έχω δει σε βόλτες έχει πάντα πελατεία. Χωρίς πολλά πολλά δίνω το δεκάρικο και περνάω στο δωμάτιο. Η Σοφία ξεπετάει στα γρήγορα τον προηγούμενο συναγωνιστή και έρχεται σε μένα. Μιλάει λίγα ελληνικά και καθόλου αγγλικά αλλά έχει καυλιάρικη φάτσα που σε προδιαθέτει για τρέλες. Μετά από λίγη κουβέντα και χαδάκια με ρωτάει αν θέλω προφυλακτικό στην πίπα και όταν απάντησα θετικά χάρηκε. Πίπα καλή με αρκετό γλείψιμο στα μπαλάκια, εξαφάνισμα του εργαλείου στο στόμα της και καλή χρήση της γλώσσας. Όπως είχε τοποθετήσει το σώμα της δεν άφηνε χουφτώματα και μετά από σχεδόν 1 λεπτό με ρώτησε αν θέλω σεξ,της απάντησα αρνητικά συνέχισε την πίπα,με ξαναρώτησε μετά από 1 λεπτό αν θέλω σεξ την ξαναγείωσα και συνέχισε την πίπα για 1 λεπτό ακόμα. Πρώτη στάση στο σεξ με αυτή από πάνω χαζοχοροπήδησε για μισό λεπτό περίπου, μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση αρνήθηκα και τότε συνέχισε στην ίδια στάση μόνο που την εκτελούσε όπως θα έπρεπε. Δεύτερη στάση πισωκολλητό όπου άντεξε σφυροκόπημα χωρίς διαμαρτυρία και στην συνέχεια ιεραποστολικό. Μετά από λίγο χτύπησε η τσατσά την πόρτα και η Σοφία άρχισε να λέει κάτι κουλά ότι έχουμε 10 λεπτά μόνο(ενώ δεν ξέρει καλά ελληνικά υποτίθεται..). Επειδή έβλεπα ότι βιαζότανε τελείωσα στο στόμα της με τσιμπούκι. Συνοπτικά η Σοφία παρέχει σχετικά καλές υπηρεσίες όμως πονηρά προσπάθησε να με ξεπετάξει σε κάνα δυο φάσεις ενώ και η τσατσά χτυπάει την πόρτα στα 7-8 λεπτά..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
cervantes
Ανώτατος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.045
Πόντοι:
14.175
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 bourdeliaris82, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ, Ημεδαπος και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού