Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 140 10
Εκκρεμεί έγκριση
Μασατζίδικα 100702
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με τόσα καλά λόγια και κριτικές για τις καλύτερες κοπέλες είπα και γω να περάσω και από αυτό το περιβόητο μασατζίδικο που διαφημίζεται κάθε μέρα στο φόρουμ.

Είχα σκοπό να δοκιμάσω την καινούρια τη Χαρά ή σε εναλλακτική την Αλίνα, αλλά η πρώτη έφυγε μια ώρα προτού φτάσω για ιατρικό ραντεβού και η άλλη σε άδεια για μια βδομάδα. Ήμουν έτοιμος να φύγω και να επέστρεφα την επόμενη για τη Χαρά.
Η υποδοχή πολύ φιλική οπότε αποφάσισα να δω τα άλλα κορίτσια μπας και με πείσει καμία. Ήταν όλες εμφανίσιμες κοπέλες και επέλεξα τελικά την Εμμανουέλα.
Η Εμμανουέλα λοιπόν είναι ένα κορίτσι 21 ετών από την Ουκρανία με ράστα ξανθό μαλλί, διακριτικό piercing στη γλώσσα, tattoo στο σώμα και μάτια γαλάζια crystal blue να χάνεσαι και έχει ένα λάγνο βλέμμα πολύ καυλωτικό και σε κοιτά μες στα μάτια. Έχει λίγη περιφέρεια θα έλεγα size 10-12 χωρίς υπερβολές και νομίζω οι φωτό την αδικούν. Μέγεθος στήθους 34D περίπου και όλες της οι ατέλειες ταιριάζουν και κάνουν ένα όμορφο αποτέλεσμα για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον.

Με οδηγεί στο δωμάτιο και πριν καλά καλά συννενοηθούμε πρόγραμμα και κόστος, με καβάλησε κυριολεκτικά και άρχισε τα γλωσσόφιλα. Μετά από κανα 5λεπτο χαμουρέματος τα κανονίσαμε, πήγαμε για ντουζάκι και ξεκίνησε το παιχνίδι. Ήθελε να έχει τα ηνία στην αρχή οπότε αφέθηκα για να δω τι παίζει. Συνέχισε με το λάγνο βλεμμα. Λίγες ψευτοκραυγούλες όταν άρχισα να πιπιλάω τα βυζάκια της και με βάζει κάτω και ξεκινά στοματικό. Βαθιά πίπα με αρκετή χρήση γλώσσας, λίγο χέρι και deep throating. Αρκετά καλή ίσως η δεύτερη καλύτερη. (Την πρωτιά την έχει μια 20χρονη Τσέχα call-girl στο Λονδίνο που σε ρουφάει σαν ηλεκτρική. Για λεπτομέρειες pm). Την βάζω κάτω και λέω σειρά μου. Έχοντας αυτό το όμορφο θέαμα μπροστά μου αρχίζω να τη φιλάω παντού και κατεβαίνω για γλειφομούνι. Ξεκίνησε και αυτή τις ψευτοκραυγές στην αρχή αλλά μετά υγράνθηκε και της άρεσε. Της τον έτριψα πάνω στην κλειτορίδα για να βραχεί και άλλο για κανά 5λεπτο και τυατόχρονα χάιδευα την παρθένα πίσω τρυπούλα της. Καθώς φτιαχνόταν προσπάθησα να βάλω λίγο δάχτυλο και ήταν δύσκολο οπότε λέω εδώ ήμαστε και τη ρώτησα αν το 'χει ξανακάνει και μου λέει όχι. Βάζω δάχτυλο λίγο πιο βαθιά και πόνεσε λιγάκι οποτε δεν επέμεινα και συνέχισα στο μουνάκι της.
Μετά το πέρασμα προφυλακτικού μπήκα μέσα της σε ιεραποστολικό με γλωσσόφιλο όπου και έγινε η πρώτη καταθεση μετά από αρκετό σφηροκόπημα. Μικρό διαλειμμα για ντουζ και μετά της είπα να μου κάνει μασάζ. Μου το είπε η κοπέλα δεν το 'χει αλλά την ενθάρρυνα να προσπαθήσει και είπα θα της δείξω μερικές τεχνικές που ξέρω. Οπότε μετά από κανα 10 λεπτο την βαζω εγώ στο μασαζοκρέβατο να της κάνω μασάζ. Άρχισε να το ευχαριστιέται και να χαλαρώνει και γω να απολαμβάνω το υπέροχο σώμα της σε όλες τις πτυχές με χαλαρή κουβεντούλα. Την γυρίζω ανάσκελα και τη χαιδέυω απλά. Παρατήρησα και τα σημάδια γέννας στην κοιλίτσα της και μου είπε την ιστορία (δεν νομίζω να αφορά εδώ οπότε δεν θα επεκταθώ). Να 'ναι καλά το κορίτσι.
Ανεβαίνω και γω στο κρεβάτι ξαναρχίζω να τη φιλάω και κατεβάινω ξανά στο μουνάκι όπου τη γλείφω με λίγο δάχτυλο. Τότε την παρατηρω να αρχίζει να χαιδεύεται και στην πίσω τρύπα και λέω άσε να στο κάνω εγώ, και βάζω και εκεί το παράμεσο δάχτυλο ενώ ο δείκτης και ο μεσαίος στο μουνάκι της. Σηκώνομαι καθιστός, αυτή τρίβει το μουνάκι της ανάσκελα και γω τη δαχτυλώνω και αρχίζουν επιτέλους οι κραυγούλες να είναι πραγματικές. Βάζω δύο δάχτυλα πίσω να ανοίξει για να κανα 10λεπτο. Πόνεσε σε κάποια σημεία αλλά προσαρμόστηκε. Πέρασμα προφυλακτικού και τη ρωτάω να δοκιμάσουμε. Πάνω στην καύλα της δέχτηκε και με πολύ λάδι, πόνο και προσπάθεια μπηκα και ο πόνος της έγινε καύλα. Συνεχίστηκε το αργό σφηροκόπημα αισθησιακά καθώς έπεζε το μουνάκι της και έγινε η 2η κατάθεση όπου έπεσα πάνω της και άρχισε να με φιλάει καθώς έχυνε μαζί μου. Κάτι είπαμε εκεί στο τέλος και σκάσαμε στα γέλια μαζί δεν θυμάμαι.
Μπήκαμε για ντουζάκι μαζί αγκαλιαστοί και τη συμβούλεψα για το πρωκτικό και μου είπε ότι ίσως το ξανακάνει αλλά μόνο μαζί μου. ("ναι καλά τώρα" σκέφτηκα).
Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο πάνω από μια ώρα και ήταν ευχάριστα.
Ντύσιμο, συνοδεία στην έξοδο και στο επανιδείν. Τελείωνε και αυτή τη βάρδια και μετά μου είπε δουλεύει σε στριπτιτζάδικο μέχρι τις πρώτες πρωϊνές ώρες.

Εν ολίγεις η κοπέλα το κατέχει το GFE και σου δίνει την άισθηση ότι είσαι με την κοπέλα σου και ότι είσαι μοναδικός για εκείνη αλλά και επαγγελματίας ξέροντας ότι αυτό είναι ένα act και ότι έχει και τέλος.

Ίσως επιστρέψω στα μέσα της επόμενης βδομάδας για μια ακόμα συνεδρία με την Εμμανουέλα πριν την αναχώρησή μου για Αγγλία.
Είναι μία από τις καλυτερες εκεί μέσα και στο μαγαζί έχει γίνει καλή επένδυση και ως χώρος και ως φυσικές παρουσίες

Συμβουλή προς το μαγαζί: Ωραίες κοπέλες αλλά πρέπει να πέσει η νοοτροπία studio στον τρόπο υποδοχής και γνωριμίας με τα κορίτσια για να προσελκύσετε το αντίστοιχο κοινό
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 26, 2018
Κόστος συνάντησης
100
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
  • Πρωκτικό σεξ
Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
138
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 filiposs, Gingos, GALLAS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
29 Οκτωβρίου, 2018
Ο κώλος συμπεριλαμβάνεται στα 100 ευρώ ή είναι επιπλέον?
30 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Η κοπέλα δεν το 'χε ξανακάνει από πίσω ποτέ. Δεν μου ζήτησε κάτι παραπάνω ούτε ζήτησα εγώ στην αρχή τιμή για πρωκτικό. Το αν θα το ξανακάνει θα δείξει. Πάντως όπως είχε πει και κάποιος στο φόρουμ, τον κώλο πρέπει να τον κατακτήσεις σε ένα call girl αν δεν το 'χει στο πρόγραμμα. Πρέπει να την καυλώσεις και να την κάνεις να το θέλει για να γίνει πιο ευχάριστη η εμπειρία και για τους δύο στα πλαίσια του GFE. Καλή τύχη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2