Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 40 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά την κλήρωση τζόκερ και με το νούμερο 36 κάλεσα την Μαρίνα. Εύκολη η συνενόηση με το AGN. Οι θετικές κριτικές με ενθάρυναν για την απόφαση μου. Η Μαρίνα είναι μια 26χρονη αλβανίδα με πολύ κάβλα. Άρχισε με γλωσσόφιλα και δαγκωματιές τις οποίες ανταπέδωσα εις διπλούν. Καβλώνει εύκολα και μετά από οδηγία μου γωνάτισε για πίπα. Το παίρνει όλον μέσα, τον καταπίνει έτσι για πλάκα ενώ τα @@ δεν μένουν παραπονεμένα, τα σαλιώνει και τα ρουφάει ενώ γλύφει και κωλοτρυπίδα άμα της πεις. Άψογα τα προκαταρκτικά με πολλά σαλιώματα και βεντούζες κλπ κλπ. Στο κυρίως πιάτο τα σπάει, ξέρει και γαμιέται καλά, πισοκολλητά όπου πιάνεις κανονικά πάτο ενώ τα πάει πολύ καλά στο από πάνω καβάλημα, αυτή από πάνω με πολύ δυνατό κούνημα.Επίσης της αρέσει πολύ το βιδωτό, αυτή από κάτω και τα πάει επίσης πολύ καλά σκυμένει στο τραπέζι σε πισοκολλητή φάση. Δάχτυλο δέχεται άνετα από μπροστά ενώ χύνει κανονικότατα, γίνεται μούσκεμα,έπρεπε στο τέλος να αλλάξω σεντόνια τα υγρά. Επί μια ώρα, χωρίς διάλειμμα τη ξεμπούνιασα ανελέητα χωρίς οίκτο. Γουστάρει πολύ το γαμήσι.Το χύσομο ήρθε στο στόμα της, στο πρόσωπο και στη συνέχεια τον αποστράγγιξε με βεντουζωτή πίπα. Όποιος γουστάρει μπορεί να της πει και βρωμόλογα η οποία ανταποδίδει ενώ τα κωλοσκάμπιλα ολοκληρώνουν ένα φουλ πρόγραμμα. Συστείνεται χωρίς πολλές σκέψεις για άγριο γαμήσι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
65€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Larson
Μέγας
Εγγραφή:
19 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
3.323
Πόντοι:
4.587
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Elganador, Constantinos27, kostis76 και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Οκτωβρίου, 2018
Το Μαρινάκι είναι μέσα στην καύλα από της πρώτες μου επιλογές.ΠροσκύνημαΚατσικογάμης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1