Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 8 10
Call-Girls 12560
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οι κριτικές των συναγωνιστών με έβαλαν σε σκέψεις Χμμμ; Αλλα αφου η Δανάη δεν ήταν διαθέσιμη την ώρα που την ηθελα (ήμουν κομμάτια και δεν μπορούσα να παίξω μεταμεσονύκτια) αποφάσισα να την τεστάρω! Το ραντεβού κλείστηκε μαζι με της Ισμηνης, η συνεννόηση με την τηλεφωνήτρια όπως πάντα υποδειγματική και αναμονή για την άφιξη της κοπέλας. Αλλαγή σεντονιών και διευθέτηση δωματίου για να ειναι όλα καθαρά και το μωράκι ήρθε με μια 5' καθυστέρηση απόλυτα δικαιολογημένη. Ήρθε με ψηλοτακουνη μπότα μέχρι το μηρο, σούπερ μινι μαύρο κολλητό φόρεμα και ζαρτιερα!Προσκύνημα Πανω που αναρωτιομουν αν θα φανώ αντάξιος του αγώνα ένιωσα τη στύση να έρχεται Ναι! Ωραίο γλυκό προσωπάκι καθημερινο χωρίς κατι ιδιαίτερο, κορμι μοντελε αλφαδι με ωραίο κωλαρακι για γούστα και μικρό αλλα στητο βυζακι. Γύρω στα 22-23. Μιλάει καλα ελληνικά και οτι σκέφτεται το λεει χύμα! Εμένα προσωπικά μου αρέσει αυτο. Με είδε οτι καυλωσα και άρχισε να μου κωλοτριβεται το καυλακι! Σήκωσα το φόρεμα και είδα το στριγκακι με τη ζαρτιερα και μου έγινε πέτρα! Αφου μου έδωσε ένα βαθύ φιλι γύρισε για να μπορω να θαυμάζω τη θεα και τότε έκανε κατι που με εξέπληξε πολυ ευχάριστα! Άρχισε να μου μαλακιζει τον πουτσο με τα κωλομερια της!!! Μονο σε τσόντες το είχα δει και με αξίωσε ο μεγαλοδύναμος να το ζήσω!!! Ττην άφησα να συνεχίσει όσο χαιδευα τα βυζακια της και με έβαλε να ξαπλώσω για πίπα! Εκει θέλει λίγη βελτίωση αλλα σε γενικές γραμμές έπιασε καλη απόδοση. Βρήκε καλο ρυθμό αλλα το έχασε λιγο στο βάθος. Χέρι λιγο στην αρχή αλλα μετα καθόλου. Της λέω θελω να σε γαμησω! Μου λεει πως με θες. Γενικά θέλει να της δίνεις οδηγιες και να την καθοδηγεις. Δε λεει οχι εύκολα και αντέχει σκληρό γαμηση. Την έστησα πρωτα ιεραποστολικα. Την έστησα πρωτα όρθια μπροστά στον καθρεφτη. Την άφησα να φοράει μονο μπότα ζαρτιερα και ήταν σκέτη καυλα. Βαθύ κάθισμα για να τον πάρει όλο μεσα και αγριο σφυροκόπημα. Πονούσε λιγο αλλα δεν ειπε τίποτα. Περάσαμε μετα στο κρεβάτι για ιεραποστολικό ξεμουνιασμα που έδειξε να το γουστάρει πιο πολυ γιατι έπαιζε με τις ρώγες μου και με φιλούσε πιο πολυ και για σβήσιμο τη γύρισα μπρούμυτα της άνοιξα τα κωλομερια και την έσκισα άγρια για να χύσω. Εκει βόγκηξε αλλα το μουνι της έγινε μούσκεμα. Μολις τελειωσα μου χαμογέλασε και με ρώτησε αν μου άρεσε. Πήγε για ντουζακι και ήρθε με άγριες διαθέσεις. Ήταν η ώρα του κωλου! Λιγο σοσιαλ και αφου με καυλωσε με την πίπα της μου στήθηκε στα 4 μοστραρωντας κωλαρακι! Αφου την έσκισα λιγο έτσι την έστησα παλι μπρούμυτα για να την σκίσω πιο άγρια... Άντεξε λιγο ακομα έτσι αλλα αργουσα να χύσω και την έβλεπα οτι πόναγε και γι αυτο άλλαξα καπότα και πήρα λιγο μουνακι ακομα ιεραποστολικα! Η Λουνα την ίδρωσε τη φανέλα και τίμησε και το τελευταίο ευρώ! Κανονίσαμε να ξαναβρεθούμε αλλα σε τρίο αυτη τη φορά!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
170€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 6Y44, Dirty69, kwstasxat και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού