Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 52 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η κριτική είναι αντιγραφή του ποστ που άνοιξε το νήμα. Δηλαδή 10 μήνες πριν. Από τότε έχω ξαναβρεθεί άλλες 4 φορές μαζί της και σε όλες περασα το ίδιο καλά. Ήθελα να τη πάρω μαζί με τη φίλη της αλλά δε κάνει (ή δεν έκανε όταν ρώτησα) αναλ (η φίλη της).
Σίγουρα θα βρεθούμε και άλλες φορές στο μέλλον αφού υπάρχει μια καλή χημεία με τη Τζένη

Το ραντεβού έγινε πρωινές ώρες πριν από καμιά 10αριά μέρες σε γνωστό ξενοδοχείο της παραλιακής. Έφτασε πρώτη και έκλεισε δωμάτιο. Μπήκα μέσα και είδα μια ζουμερή (με την καλή έννοια του όρου) παρουσία. Από ότι μου είπε η ίδια, κατόπιν ερώτησής μου, είναι κατά ένα μέρος Λατίνα (Άγιο Δομένικο). Στα του έργου τώρα. Γλωσόφιλα μέσα, μπαλαμουτιάσματα μέσα, πίπα βαθιά και υγρή μέσα. Κωλαράκι μέσα. Έκατσε κάτι πάραπάνω από 1.5 ώρα (το πρόγραμμα περιλαμβανε και μασαζάκι) και το κόστος έφτασε στα 120 ευρώ ΜΕ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ μέσα. Εγώ πέρασα μια χαρά. Μη ρωτήσετε αν είναι ωραία/μέτρια/άσκημη. Αυτά είναι υποκειμενικά. Αυτό που μπορώ να πω είναι ότι το ευχαριστήθηκα και μάλιστα προσωπικά με βολεύει που μπορεί να βρεθεί για ραντεβού πρωινές ώρες.
Αυτά. Καλό Σ/Κ μάγκες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
gregory35
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
1.435
Πόντοι:
966
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, ΤΖΕΝΗ ΛΑΤΙΝΑ, chris1955 και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού