Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 51 10
Call-Girls 63798
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είχα γράψει μεγαλύτερη και πιο λεπτομερειακή κριτική (ήταν πολύ ωραία )αλλα για κάποιον λόγω δεν ανέβηκε...και αναγκάστηκα να την ξαναγράψω...

Τελευταίες μου μέρες στην Ελλάδα πριν φύγω για Κύπρο αποφάσισα να βρεθώ με την Katty πολύ εξυπηρετική και ευγενική κατά την διάρκεια της επικοινωνίας μας , δεν θα κάνω ιδιαίτερη περιγραφή για σωματότυπο που όντως είναι πολύ ωραίο, καθώς υπάρχουν ήδη λεπτομερειακές πληροφορίες αλλά δεν μπορώ να μην σχολιάσω την εμφάνιση της! η κοπέλα είναι πάρα πολύ όμορφη με βλέμμα που σε σκοτώνει , έχει μία φυσική ομορφιά στο πρόσωπο που σε αφοπλίζει είχα διαβάσει προηγούμενες κριτικές για το ποσό οροφή ήταν αλλά έλεγα εντάξει ..
τελικά έκανα λάθος είναι τόσο κούκλα που για να φανταστείτε είχα στύση αμέσως και έλεγα εγώ θα κοιμηθώ με τέτοια γυναικάρα; πραγματικά παίρνει πολύ λίγα για αυτά που προσφέρει! (ήταν ευδιάθετη με ενέργεια αλλά σοβαρή ταυτόχρονα που μου άρεσε αυτό , οι στάσεις ήταν απολαυστικές μαζί της).
έφτασα στο ξενοδοχείο και προετοιμάστηκα ,ακριβώς στην ώρα της κτυπάει την πόρτα ανοίγω και έπαθα σοκ! μου χαμογέλασε και την υποδέχθηκα μέσα, εγώ την κοιτούσα non-stop με πλησίασε με φίλησε και πήγαμε για μπάνιο μαζί όταν της τι πρότεινα, την φιλούσα στο λαιμό και την χάιδευα καθώς τα σώματά μας τρίβονταν, πήγαμε στο κρεββάτι έκανα ένα πέρασμα από το στήθος της, γλύφοντας τις ρώγες της και κατέβηκα στο γατάκι, με επανωτά φιλιά έφτασα στο αποτριχωμένο ευωδιαστό μουνάκι που ήταν είδη υγρό έκατσα μερικά λεπτά εκεί , εισπράττοντας βογκητά από μέρους της δείχνοντάς με ανταπόκριση στον πόθο που της έδειχνα!
Ύστερα ενώ την θαύμαζα άρχισε να με γλείφει στο σώμα στήθος και έφτασε έως κάτω καλό στοματικό όχι πολύ βαθιά , (σαλιώνει) αλλά ευχαριστιέσαι , την ανεβάζω πάνω ξεκίνησα και ζούληξα αχόρταγα τα φυσικά βυζιά (είναι πολύ ωραία) , νιώθοντας απίστευτη σεξουαλική διέγερση έχοντας πολύ δυνατή στύση μέχρι που δεν άντεχα άλλο αλλά και η ίδια το ήθελε πολύ ..μου βάζει το προφυλακτικό και ξεκινήσαμε με cow την κρατούσα και την φιλούσα ταυτόχρονα και που και που έβλεπα από τον καθρέπτη την κολάρα της αχ.. ιεραποστολικό στην συνέχεια .. τα ανακαλώ και ανυπομονώ να ξαναέρθω Ελλάδα! γενικά κάναμε αρκετές στάσεις ,και έχυσα στον σώμα της ανάμεσα στήθος της. Μπανάκι και μιλήσαμε λίγο είναι πολύ καλός χαρακτήρας και νιώθεις πολύ άνετα μαζί της την ρωτούσα και μερικές φαντασιώσεις που είχα – απλά πραγματάκια που ήθελα να κάνω-και δεν μου χάλασε χατίρι!
Ανακεφαλαιώνοντας, σοβαρά σκέφτομαι κάθε φορά που ανεβαίνω Ελλάδα να την συναντάω! Έμεινα τελείως ικανοποιημένος μαζί της και συστήνεται ανεπιφύλακτα σίγουρα θα περάσετε καλά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Διαγραμμένο μέλος 174932
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
142
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 αβγδεζ, chris1955, xronakis και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Οκτωβρίου, 2018
παντα τετοια κουμπαρε Μεγάλο χαμόγελο
21 Οκτωβρίου, 2018
Καλό θα ηταν να μην λέμε οτι παίρνει λίγα για να μπορούμε να την γευόμαστε και περισσότερο....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2