Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 96 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 279602
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ότι μένει ανεκπλήρωτο όνειρο σε στοιχειώνει, αλλά και τα όνειρα συνθλίβονται στις μυλόπετρες της σκληρής πραγματικότητας. Η ισορροπία ανάμεσα στο όνειρο και στην πραγματικότητα είναι μια συνεχής μάχη που σε εξαντλεί. Θέλοντας να αδειάσω το μυαλό μου, έβαλα να δω την ταινία '28 μέρες μετά'. Τόσες περίπου ήταν και οι μέρες της σεξουαλικής αποχής μου από τον αγοραίο έρωτα, ίσως και ακριβώς τόσες…

Στο μέσο της ταινίας, παχύρευστες λευκές ηφαιστειακές λάβες άρχισαν να κοχλάζουν ακατάπαυστα και ακανόνιστα αναζητώντας διέξοδο στην ατμόσφαιρα. Περασμένα μεσάνυχτα και σαν υπνωτισμένος βρυκόλακας έσπευσα ταχέως στο μπάνιο να κάνω βιαστικά ένα κρύο ντους. Έφυγα αστραπιαία προς την παραλιακή αναζητώντας το έναυσμα για την έκρηξη του ηφαιστείου.

Υποτονικά πράγματα. Στο ύψος του Κρεολή η ξανθιά παλιά καραβάνα πλέον, με έξτρα κιλά άκουγε μουσική με ακουστικά. Με κοίταξε φευγαλέα με ένα θολό βλέμμα, κάνοντάς με να σκεφτώ ότι σημασία δεν έχει πόσα λεφτά βγάζεις αλλά και πως τα βγάζεις.

Στο ύψος του Φαλήρου, μετά το συμμαχικό νεκροταφείο, μόνο μια πεταλουδίτσα. Στο απέναντι ρεύμα στο ύψος της παλιάς παραλιακής, δύο ξανθές λεπτές, αλβανίδες με κολάν, περίμεναν…

Κατευθύνθηκα προς studio de paris για Αλίσα. Μου εμφανίστηκαν η καινούρια Μαίρη με λίγα παραπανίσια κιλά, ωραίο χαμόγελο και εμφανή έλλειψη εμπειρίας, η πλαστική φουσκωτή κούκλα Πάμελα και η Αλίσια μια όμορφη, κοπέλα αλλά που το ένστικτό μου απεφάνθη τελικά να μην περάσω, παρά την έντονη ηφαιστειακή δραστηριότητα στην γενετήσια περιοχή.

Φεύγω, αναστροφή στη Λ. Αθηνών προς Αθήνα και με την άκρη του ματιού, βλέπω ότι μόλις προσπέρασα το Dreamplace. Μαλάκα, σκέφτηκα, είσαι δίπλα και δεν θα πας; Ξανά και ξανά αναστροφή, παρκάρω και περιμένω να βγει η Κρύσταλ από την Σερβία. Ψηλή, ξανθιά με κότσο το μακρύ μαλλί της και πολύ σεξ απίλ. Ένα μεγάλο τατού μπροστά στην περιοχή της κοιλιάς. Το ωραίο χαμόγελο και το έκφυλο βλέμμα με πινελιές σλαβικής ομορφιάς συνέθεταν μια έντονη σεξουαλικότητα που επέτεινε την έντονη ηφαιστειακή δραστηριότητα. Η ηφαιστειακή έκρηξη πλέον ήταν μη αναστρέψιμη. Αφού με κοίταξε όλο νόημα, έφυγε με ένα σεξουαλικό περπάτημα που με έκανε θολωμένος να πω στην παρουσιάστρια ένα κοφτό, βιαστικό ναι…

Η ψηλή μουνάρα μπαίνει μέσα και έρχεται με ένα λάγνο βλέμμα όλο υποσχέσεις και άρχισε να με χαμουρεύει στα όρθια. Είχα ζαλιστεί από την καύλα. Χούφτωνε την πούτσα συνεχώς. Θολωμένος πήγα να την φιλήσω, αλλά το απέφυγε έντεχνα. Ξαπλώνω, ήρθε να μου τριφτεί και συνεχώς με κοιτούσε στα μάτια η πουτάνα. Τρία πράγματα μυρίζονται καλά οι γυναίκες, όπως οι καρχαρίες το αίμα. Τον φόβο, το χρήμα και την καύλα. Φόρεμα κουστουμιού, βαθιά πίπα, τέρμα Θεού που με πίεζε με δύναμη να το καταπιεί όλο και μετά κατευθείαν καβάλα. Όταν είσαι τέρμα καβλωμένος κατευθείαν καβαλάνε, δεν ξέρω γιατί. Για εξάσκηση ίσως, για να σε εντυπωσιάσουν ίσως, για να σε τελειώσουν γρήγορα ίσως…

Παρά το ύψος της, ανεβοκατέβαινε επιδέξια, με τα πέλματα να πατάνε στο κρεβάτι εναλλάσσοντας καθοδικές με κυκλικές κινήσεις και ταυτόχρονα να μου χώνει τις νυχούμπες της στο στόμα. Δύο φορές έφτασα στο αμήν, αλλά κρατήθηκα. Βοήθησε και αυτή με τις κυκλικές κινήσεις που επιβράδυναν την έκρηξη του ηφαιστείου.

Μετά ιεραποστολικό για κάμποση ώρα με ανταλλαγή βλεμμάτων. Κάποια στιγμή το βολκάνο εξερράγη…

Στα μείον θα έβαζα ότι είναι χαλαρό το σώμα της, δεν γυμνάζεται. Έχει όμως καλές αναλογίες, κανονική. Στήθος τεχνητό. Ερωτική γυναίκα που φαίνεται να γνωρίζει καλά την τέχνη του αγοραίου έρωτα. 30άρα την κόβω, ίσως και μικρότερη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κρύσταλ
Μέγας
Εγγραφή:
29 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
591
Πόντοι:
4.475
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 rodriguez65, iuakoya, popov και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
Ωραία γραφή.
Όσο για την απορία σου, για να μας τελειώσουν γρήγορα φυσικά.
15 Οκτωβρίου, 2018
Ωραία εισαγωγή ωραίος τίτλος και φυσικά ενδιαφέρουσα ταινία.
Από τις καλές μετα-αποκαλυπτικές ταινίες. Όπως τα ζόμπι, διψούν για σάρκα, έτσι διψαγες και συ!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2