Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 14 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καθυστερημενη κριτικη και αυτη... Συναντηση στα Χανια σε ξενοδοχειο λιγο εξω απο την πολη. Πηγα για να δω κι εγω για το swallowing που διαφημιζει. Σκεφτηκα (τι πο(ρ)νηρος που ειμαι Μαλακία) οτι αφου καταπινει, εχει εμπειρια αν και νεαρη σε ηλικια, δεν εχει ταμπου, αρα ειναι απελευθερωμενη και προστυχη και θα περασουμε καλα. Μπραβο!!! Τιποτα απο αυτα δεν ισχυε φυσικα... Κεφάλι σε τοίχο! Αν και ειναι αρκετα ομορφη και νεαρη, δεν εχει καμια πουτανια μεσα της και συνεπως δεν κανει για τη δουλεια (για πουτανα την πληρωσα). Δινω το παραβολο για μια ωρα +cif και μπαινω για μπανιο. Βγαινω και ξεκιναμε με ρηχα γλωσσοφιλα και ατεχνη πιπα. Ειχα κρατησει πολυ πραμα και της λεω οτι θελω να τελειωσω πρωτη φορα μονο με πιπα. Ανεβασε λιγο ρυθμο, βοηθησα κι εγω και ηρθε το τελος στο στομα της αφου μου κρατουσε τον πουτσο εκει με το στομα της κλειστο για να μην τη χυσω στο προσωπο (μου ειπε κιολας not in my face, ενω ειχα πληρωσει εξτρα). Τα καταπιε αμεσως δυστυχως, ενω εγω ηθελα να το κανει αργα, λιγο πιο πουτανιαρικα, να μου τα δειξει και να τα καταπιει μετα, κατι τετοιο. Αυτη απλα καταπιε σαν να καταπινε το σαλιο της. Το ιδιο ακριβως εγινε και στο δευτερο γυρο για να μην τα πολυλογω (εκει ειχαμε και σεξ βεβαια σε μερικες στασεις, οπου οταν την ειχα απο πανω και στο ιεραποστολικο, εδειξε οτι της αρεσε λιγο και μου αρεσε η εκφραση που επαιρνε το προσωπο της). Μετα το ντουζακι μου, ντυθηκα και της ειπα να μου γυρισει τα 20 ευρω για το cif, τα οποια μου τα γυρισε ψιλοσπασμενη, αφου εκανε πως δεν καταλαβε κλπ. (τα κλασικα που κανουν ολες). Αν ειχα πολυ καιρο να κανω κατι και ηταν στα Χανια, μπορει να ξαναπηγαινα αν εκανε σκοντο στις τιμες της και αφοτου θεωρουσα απο την επικοινωνια μας οτι θα ειχαμε καλυτερη συμμετοχη στον αγωνα (δεδομενου οτι εχει μαζεψει και καποια εμπειρια τοσον καιρο). Ειναι ανεξαρτητη, οποτε θεωρω οτι θα μπορουσα να πετυχω κατι καλυτερο και στο ενα και στο αλλο. The end...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Πόλη συνάντησης
Ηράκλειο
Συμπεριφορά πρακτορείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκαν οι υπηρεσίες που αναγράφονταν στο site
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα ξανασυναντούσες την κοπέλα;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Φεβ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
999
Πόντοι:
371
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, Ettore, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού