Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η RUSLANA είναι μια γυναικάρα εξωτικής ομορφιάς με (έντονα) ασιατικά χαρακτηριστικά που προδίδουν την καταγωγή της από τις στέπες της αχανούς βόρειας-κεντρικής Ασίας, τμήμα της πρώην σοβιετικής ένωσης. Πολύ ψηλή (πάνω στα τακούνια της ξεπερνά το 1.80), σώμα μοντέλου, λεπτό αλλά όχι στεγνό και με εξαιρετικά καλοσχηματισμένο φυσικό στήθος.

Το μεγάλο της ατού όμως - πέρα από τη φυσική, άγρια ομορφιά της - είναι το πάθος που βγάζει. Ένα πάθος αυθόρμητο, ειλικρινές και πηγαίο το οποίο μεταφράζεται σε βαθιά, ασταμάτητα, υγρά γλωσσόφιλα. Προσοχή: δεν τα χρησιμοποιεί ως εργαλείο για να «ανάψει» τον πελάτη, αλλά έρχονται φυσικά, ως έκφραση μιας χειμαρρώδους λαγνείας που χαρακτηρίζει τον τρόπο που κάνει σεξ! Καυλώνει, το απολαμβάνει και το δείχνει. Αισθάνεσαι ότι παύεις να είσαι ο πελάτης που πληρώνει και γίνεσαι ο εραστής της. Αυτό για εμένα είναι η ύψιστη τέχνη του πληρωμένου έρωτα!

Πέρα από τη φοβερή διάθεσή της στο κρεβάτι, το κορίτσι κατέχει και φοβερές δεξιότητες. Όπως το απίστευτο κούνημα της λεκάνης της σε κάθε στάση, με το οποίο μεγιστοποιεί την αίσθηση απόλαυσης που προσφέρει το μη ξεχειλωμένο μουνάκι της. Ένα μουνάκι μοσχομυριστό και πεντακάθαρο που γουστάρει να της το περιποιούνται. Το έκανα με αφοσίωση, σχεδόν εμμονικά και αυτή με τα δύο της χέρια έπιασε το κεφάλι μου για να κατευθύνει τη γλώσσα μου, ενώ ταυτόχρονα κουνούσε τη λεκάνη της γεμίζοντας το στόμα και το πρόσωπό μου με μουνί… τί ευτυχία!Ναι! Από μπροστά, από πίσω, στο πλάι, με τα πόδια στους ώμους… πάθος στο φουλ. Να σε αγκαλιάζει σαν χταπόδι με τις ατελείωτες ποδάρες της ενώ είσαι μέσα της, να σου ψιθυρίζει «I want to feel you» και μετά να σε φασώνει άγρια Προσκύνημα

Περιττό να πω ότι με κατέκτησε από το social με την ευγένειά της, την εσωστρεφή κοινωνικότητα της (όσο αντιφατικό και αν ακούγεται) και την αυθεντικότητά της. Κλείσαμε τη συνάντησή μας ακούγοντας τις «μέρες αργίας» από Διάφανα Κρίνα που ειλικρινά πιστεύω ότι το αγάπησε, γιατί το κορίτσι αυτό δεν το ενδιαφέρει να προσποιηθεί κάτι. Νομίζω ότι θα την θυμάμαι.Έρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 11, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
eridon1877
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.415
Πόντοι:
5.866
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, xontrosee, dimis65 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Οκτωβρίου, 2018
Σε διαβάζω καιρό τύπε κ οι κριτικές σου είναι η μία καλύτερη της άλλης. Ένα ακόμη ρεσιτάλ!!!Ναι!Ναι!Ναι!
14 Οκτωβρίου, 2018
Εδώ θα τη θυμόμαστε εμείς που δεν τη συναντήσαμε. Ζωντανή η περιγραφή Προσκύνημα
B
Badwolf035
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2