Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 9 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χθεσινοβραδυνή συνάντηση με την Έλλη που την είχα απωθυμένο απο τις εποχές του βίντεο. Η εικόνα της να ουρλιάζει απο καύλα οταν την έσκιζε ο Τζώρτζιο μου είχε μείνει χαραγμένη στο μυαλό και ήθελα να το ζήσω και'γω. Στέλνω μήνυμα και κλείνω κατ'ευθείαν ραντεβου, πηγαίνω στο ξενοδοχείο και με το που στέλνω σκάει μύτη το μωρό χωρίς καμία καθυστέρηση. Μπαίνει μέσα αεράτο και όλο νάζι αρχίζει να μου μιλάει σαν να γνωριζόμασταν απο παλιά πραγμα που με έκανε να νιώσω πολύ οικεία μαζί της.Απο εμφάνιση οτι βλέπετε στις φώτο, πρόσωπο συμπαθητικό που δεν με ξετρέλανε αλλά ήταν απο τις περιπτώσει που αν την γνωριζα έξω θα ήθελα να την σκίσω, μεχρι εκεί, Κορμί λαμπάδα με τουμπανη φτιαχτή βυζάρα που εμένα δεν με ενθουσιάζει προτιμώ τα φυσικά, και πεταχτό κωλαράκι όλο τρελά που γι'αυτο είχα πάει.
Μπαίνει για μπάνιο κατ'ευθείαν και μόλις βγαίνει έρχεται κατ'ευθείαν πάνω μου γλωσσόφιλα παθιασμένα σα να ήμουν με την κοπέλα μου και μετα στον αγώνα. Πίπα πολύ υγρή και μαεστρική χωρίς όμως να μπορεί να τον βάλει όλο μέσα παρά την προσπάθεια της, ύστερα γλύψιμο απο εμένα όπου καυλώνει απίστευτα το μωρό με κραυγές ηδονής που γρηγορα υγραίνεται και έρχεται σε οργασμό. Με τραβάει μετά απο λίγη ώρα γιατί ήθελε σεξ , μπαίνω μέσα της ιεραποστολικά , στενό μουνάκι που με την υγρασία της είχε την ιδανική αντίσταση, μετά γύρισμα στα 4 για να την δω πως στήνεται και να προετοιμασω και το έδαφος για μετα΄. Μετα απο λίγη ωρα σφυροκοπήματος και κραυγων δικών της φθασαμε στο τέλος του πρώτου γύρου.
Μπανάκι , λίγη κουβέντα για την ζωή της και μετά βουρ για γύρο δεύτερο όπου είχα λοκάρει το κωλαράκι της , παρά τις αρχικές της αντιρρήσεις οτι δεν θα μπορέσει λόγω στενότητας και μεγέθος καταφερα να την πείσω δειχνοντας της το μαγικό μου λιπαντικό που κουβαλάω παντα μαζι και όλες δέχονται να δοκιμάσουν. Πιπούλα για να ξανασηκωθεί ο μαγκας , λίγο μουνάκι ξανα και γύρισμα στα 4 για το καλύτερο φινάλε, όντως υπερβολικά στενή όπου χρειάστηκε λίγη τεχνική woodman για να ανοίξει λίγο με μπόλικο λιπαντικό και μετα δυσκολίας να με υποδεχτεί. Το μωρό ζορίστηκε πάρα πολύ και είδα κάποια στιγμη οτι δεν τη παλευε και αποφάσισα να μην τη ταλαιπωρήσω άλλο και της έριξα τα καυτά μου χύσια μέσα στην κωλάρα της.
Δύστυχως το μωρό δεν αντέχει απο πίσω ούτε τα κανονικά μεγέθη, εγω ζορίστηκα πάρα πολύ έκανα πολύ προετοιμασία με δάχτυλα και πολύ απο το θαυματουργο λιπαντικό μου και έτσι τα κατάφερα. Αν δεν έχετε υπομονή μην το επιχειρήσετε.
Συμπερασματικά μια όμορφη συνάντηση με ένα ευγενέστατο κορίτσακι που σέβεται τα λεφτά και τον χρόνο του πελάτη και δίνει τα πάντα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 06, 2018
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
210€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
13 Οκτ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
39
Likes:
2.589
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Joe Jick, travestolagnos, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Οκτωβρίου, 2018
Δεν μας λες ποιο ειναι αυτο το μαγικο λιπαντικο ρε φιλε!!
01 Δεκεμβρίου, 2018
Σε ποια ταινία την γαμαει ο Τζόρτζιο????
11 Απριλίου, 2019
Μήπως έχεις κρατήσει τηλέφωνο γιατί την ψάχνω και δεν την βρίσκω?
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3