Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 25 10
Μασατζίδικα 104469
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Ειρήνη ειναι μια κοπελα γυρω στα 32-33 χρονων. Ειναι Ελληνιδα αρκετα συμπαθητικη στο προσωπο (πριν μια δεκαετια πρεπει να ηταν καβλακι) και εχει και ενα αρκετο μεγαλο τατου πισω στην πλατη που ξεκιναει απο κωλομερια. Το στηθος τους ειναι μικροτερο απο δυαρι και το κωλαρακι της ειναι πεταχτο που η θεα της στα 4 θα καβλωνε και τον πιο ανικανο παιχτη. Ναι!Ναι! Με την Ειρηνη εχω κανει 2 φορες, υπηρχε και ενα διαστημα που σταματησε για προσωπικους λογους απο το μαγαζι οπως ειπε στη διευθυνση αλλα επανηλθε δριμυτερη. εκανα μια πριν σταματησει και μια με τηην επανοδο, και τις δυο φορες την αφησα να κανει το προγραμμα της οπως ηξερε, δεν την πιεσα για παραπανω καθολου,... ηταν τοσο χαλαρωτικο και ομορφο το μασαζακι της που προτιμησα να κοιμηθω 37 λεπτα γιατι τα αλλα 8 ηταν η μαλακια η παχιαΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
Η μαλακια της ειρηνης ειναι απ αυτες τις μαλακιες που λεμε αν πετυχει η μαλακια τυφλα να χει το γαμησι... και τις 2 φορες που με μαλακισε για 8 λεπτα πετυχε... και δεν ηθελα να την κοψω... ηθελα να την αφησω να τον χαιδεψει ετσι, να τον χαιδεψει αλλιως και στο τελος να πιτσιλισει σπερμα σχεδον μεχρι τα βυζια μου, οπως ημουν ξαπλωμενος... χουφτωματακια επιτρεπει, εκει χουφτωσα και το βυζακι-κωλαρακι που περιεγραψα στον προλογο μου.Στο τελος αφησα 100, το 80ρι του τιμοκαταλαγου και το 20ρικο που ειναι για το παραβολο αν αφησεις το σπερμα σου στο μαγαζι.
Συνοψιζω λοιπον, η Ειρηνη ειναι μια τιμια επιλογη για παρα πολυ καλο μασαζ και αριστη μαλακια στο τελος. Βεβαια με συναγωνιστη που μιλησα με πμ μου ειπε οτι του τον πηρε πιπα, δεν μπορω να σταθω ομως στα λεγομενα καποιου απο την στιγμη ποου δεν ημουν αυτοπτης η αυτηκοος μαρτυρας.
Απο το μαγαζι της Λυκαβητου ο καποτας προτεινει μεχρι στιγμης τα 2"Ε"... την ειρηνη για καλο μασαζ και καλη μαλακια και την ελευθερια για ικανοποιητικο μασαζ και χαρντκορ κατασταση... ζυγιστε και ψωνιστε!!!! Καλα γαμησια συντροφια!!
Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 07, 2018
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Handjob (μαλακία)
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
17 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
228
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IT-G7, ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού