Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 174018
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0

Λοιπόν παιδιά η Μυρτώ είναι κορμάρα… Θέλει, και μπορεί να σε κάνει να περάσεις τέλεια…
Ελαφρά φθηνότερη η ώρα της από το μέσο όρο, λόγω ηλικίας της φαντάζομαι, αλλά η Μυρτώ στον αγώνα αξίζει τα διπλά!..
Έχει σφιχτό κορμί γυμνασμένο, μακρύ μαλλί ξανθό, πράσινα μάτια και όμορφο πρόσωπο. Το στήθος, σιλικόνη τούμπανο με υπέροχη αίσθηση. Γυναικάρα για βόλτα και ποτό, έξυπνη.. ομιλητική.. μορφωμένη.. ΑΛΛΑ το δυνατό της σημείο είναι το σεξ!..
Φιλάει στο στόμα με πάθος και γλώσσα. Ειδικά όταν με φιλούσε στο λαιμό με μικρές δαγκωματιές κατά την πάλη, ήταν τρέλα. Υπέροχο το μουνί της,.. καθαρό και σουλουπωμένο… υγρό από καύλα και της άρεσε όταν το εξερευνούσε η γλώσσα μου..
Στο τσιμπούκι έχει εμπειρία μεγάλη. Σάλιωμα όλης της περιοχής και πάρσιμο όλο μέσα χωρίς χέρια με κίνηση πιστονιού. Έχυσα αιφνίδια στο στόμα της μη μπορώντας να τιθασεύσω την καύλα μου από την έντονη πίπα της στη στάση 69 που είμασταν...
Στο 2ο γύρο την πήρα σε 3 στάσεις συνολικά, στα τέσσερα, στα πλάγια και ιεραποστολικά. Σχετικά σφιχτό το μουνάκι της αν υπολογίσεις ότι γαμάς μιλφ, αλλά λόγω γυμναστικής και σφριγηλού σώματος δεν καταλαβαίνεις διαφορά από μια 25αρα, τουλάχιστον στο κορμί. Κινείται ενεργά και ρυθμικά κολλώντας την λεκάνη πάνω μου και με παρέσυρε σε βραζιλιάνικους ρυθμούς.
Λίγο πριν χύσω, έβγαλα καπότα και τον έπαιξα πάνω στα βυζιά της. Τελείωσα εκεί και στο πρόσωπο της.
Πολύ καλή η Μυρτώ!!... Στην κατηγορία της ίσως είναι η καλύτερη για κάποιον που θέλει μια έμπειρη γυναικάρα να τον στείλει στον παράδεισο…

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.046
Πόντοι:
1.010
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, hornyasfuck, TurboLover και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2018
φερτε την Θεσσαλονικηηηη....
review reaction 3 hornyasfuck
29 Νοεμβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χαμόγελο Χα χαχα... φίλε δεν είναι στο χέρι μου...
Αλλά κι αν ήταν, θα την κρατούσα για πάρτη μου Ναι!Ναι!Ναι!
Γυναικάρα φίλε μου ... για εμένα ... και γυναικάρα θα γεράσει κατά την γνώμη μου γιατί φροντίζει το κορμί της με γυμναστική, σωστή διατροφή και όχι καταχρήσεις πράγμα που δυστυχώς δεν το κάνουν οι περισσότερες Γερο-μύστης
ΧαμόγελοΧαμόγελοΧαμόγελο Έτσι για την περιέργεια πάρε και ρώτα άμα δουλεύει και Θεσσαλονίκη μπορεί να υπάρχει συνεργασία.. Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2