Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από καιρό επισκέφτηκα οίκο ανοχής. Το έφερε η στιγμή και μου βγήκε σε πολύ καλό χωρίς να περιμένω η να απαιτήσω κάτι.Στόχος ήταν μια τυπική κατάθεση. Καίτη λοιπόν. Κοντούλα, μικρό βυζάκι στητό, υπέροχο κωλαράκι σε καμία περίπτωση σώμα μοντελέ αλλά με ελαφρές καμπύλες και τέρμα σφιχτό. Προσωπάκι οκ κάπως πλατύ μου θύμισε κάτι ρωσοπόντιες παλιάς κοπής. Δήλωσε 23 χρ και Ρωσίδα. Στο δωμάτιο η κοπέλα ήταν υπόδειγμα από τις καλύτερες συμπεριφορές που έχω δει στα πολλά χρόνια που ασχολούμαι. Ξεκίνησε πολλά φιλάκια λαιμό, στήθος, κοιλιά, αυτί. Χάιδεμα στο πέος και φτου κ από την αρχή.Πίπα με προφυλακτικό αφού με ρώτησε. Χωρίς χέρια και φιλότιμες προσπάθειες να το πάρει όλο μέσα.Δε τη βοηθάει το μικρό της στόμα αλλά έδωσε ότι μπορούσε.Γλύψιμο ζεστό κ όμορφο στα αρχίδια χωρίς να ζητήσω τίποτα εγώ.Ξεκινάμε από κάτω αργά στην αρχή κ μετά πολύ δυνατά χωρίς να βγάλει κιχ.Μόνο μικρά καυλωτικά βογγητά και χάιδεμα με τα χέρια της στο λαιμό μου και στο στήθος μου. Τι πόδια στον αέρα τι το ένα στον ώμο ότι θες όλα αδιαμαρτύρητα. Συνεχίζουμε πισωκολλητά στην αρχή εγω δυνατά μετά σταματάω. Και αρχίζει ένα κοπάνημα στο πούτσο μου ποίημα εγώ απλά κοιτούσα το ζουμερό της κωλαράκι να σκάει πάνω μου με απίστευτη τέχνη. Ημουν έτοιμος να της τα δώσω όλα αλλά ήθελα κ άλλο.Τραβιέμαι λοιπον ξαπλώνω ανάσκελα και τη φέρνω πάνω μου. Κοπάνημα εγώ μετά αφήνω πάλι τη κυρία να κάνει τα δικά της κ πάλι υπέροχη.Ξέροντας πως είχε περάσει αρκετά η ώρα και αρχίζοντας να κουράζομαι κ λίγο κ αυτην να έχει ιδρώσει βγαίνω πετάω καπότα και της λέω να ξαπλώσει στο πλάι μου.Τη βάζει να μου γλείφει το στήθος κ παράλληλα να κάνει handjob. Μου τον έχει σκληρύνει ξέρω ότι απο στιγμή σε στιγμή φτάνει η έκρηξη το καταλαβαίνει και αυτή ανεβαίνει στο αυτί μου κ μου ψιθυρίζει do you want in my mouth??Ε τι το ήθελε ρε μαλάκες σε δευτερόλεπτα και χωρίς να πω τίποτα ήλθε το μπαμ...μου τον στράγγιξε πραγματικά χωρίς καμιά βιασύνη έχοντας ξαπλώσει στον ώμο μου.Σκουπίσματα δυο τρεις κουβεντούλες σταυρωτό φιλί και αποχώρηση.Λοιπόν κύριοι άξιζε και το τελευταίο ευρώ. Ϊσως μέσα στη βδομάδα πάρω και την άλλη κοπέλα τη Τζένη να δω τι φάση είναι κ αυτή γιατί το βλέμα της το κάπως υποτακτικό με έβαλε σε σκέψεις.Στην Καίτη περάστε άφοβα.Αξίζει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 01, 2018
Όνομα κοπέλας
Καίτη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
787
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Εκλεκτικός, professorx, mitsmitsa και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2021
Καίτη, Νικόλ!!! Που πήγαν αυτές οι κοπελάρες? γνωρίζει κανεις?
10 Απριλίου, 2021
Η Νικόλ σχεδόν δυο χρόνια έχει σταματήσει.Επέστρεψε στην πατρίδα της,και παντρέυτηκε.Οσο για την Καίτη,εχουν εργαστεί δυο κοπέλες με το ιδιο όνομα,η παλια έχει σταματήσει αρκετά χρόνια πριν,η πιο καινούργια η κοντούλα δεν έχω ιδέα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2