Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπερα σε ολους.1η φορα που γραφω κριτικη....δεν θα κουρασω...η Αννα ειναι μια πολυ ομορφη κοπελα που απλα κανει αγγαρεια και θελει να σας φαει τα λευτα...ουτε ο πρωτος ειμαι που το γραφει και ελπιζω ουτε ο τελευταιος....ξανθια λεπτοκαμομενη,ομορφη οπως ειπα αλλα εκει τελειωνουν ολα τα καλα Κεφάλι σε τοίχο! ,σε χαιδευει κ γενικα σε φτιαχνει για να περασεις....και αφου το κανεις...συγχαρητηρια μολις πεταξες 20 ευρω στα σκουπιδια ...στα στου αγωνα(που δεν υπηρξε ποτε)... περασμα καποτας σε πεσμενο εργαλειο....0 προκαταρκτικα..και δεν εννοω γλωσσοφυλα και τρελες απαιτησεις...μιλαμε για το απολυτο μηδενικο...φρασεις τυπου γιατι δεν σου σηκωνετε? και κοιμαται και τι εχεις μωρο μου σε εποχη 2018 που δουλευεις 1 μερα για να γαμησεις 10 λεπτα...ειναι απαραδεκτες...εν τελη της ειπα να το αφησει και να φυγει ,σηκωθηκα,ντυθηκα και εφυγα...παιδια μεσα απ την καρδια μου σας το λεω πρωτη φορα λυπηθηκα που πεταξα ετσι τα χρηματα που δεν εχω,φευγωντας τα δωματια γεματα...και να σημειωθει οτι και 28 ειμαι και πενα ειμουν και πεντακαθαρος...η κοπελα δεν θελει να δουλεψει...ισως την χωσαν με το ζορι...εμενα αυτο δεν με νοιαζει γιατι πληρωσα για κατι που δεν πηρα ποτε...πληρωσα αερα...κριμα τα λευτα κριμα και ο χρονος μου ...δεν εχω κραξει ποτε...αλλα καπου οπα...τετοιεσ απαραδεκτες συμπεριφορες δεν πρεπει να μενουν ατιμωρητες,να ειστε ολοι καλα και να προσεχετε Καπέλο
Αααα παραλιγο να ξεχασω ...αποφυγετε την οπως ο διαολος το λιβανι..η κοπελα κλευει !!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 05, 2018
Όνομα κοπέλας
Άννα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
32
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 quaresma17.6, professorx, diopos και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Σεπτεμβρίου, 2018
λες για την κοντη? αν λεμε για την ιδια οταν την ειχα παρει πριν καιρο μου αφησε αλλη εντυπωση....ισως γιατι ηταν πρωτη βδομαδα που δουλεβε? ατεχνη πιπα ξεπετας ναι, αλλα μου εκανε προκαταρτικα, φιλια και χαδια στω σωμα πουτσο κλπ και στο σεξ αντεχε δυνατο σφυροκοπημα και 3-4 αλαγες στασεων χωρις να δυσανασχετει.αφου ειπα οτι αν βαλει αναλ στο προγραμμαα θα την εκανα στανταρακι
30 Σεπτεμβρίου, 2018
Νεοσυλλεκτε γεια σου..Καταλαβαινω τον θυμο σου..για τα πεταμενο 20 ευρω..κ την αχαριστη καριολα..Αλλα φταις κ ΕΣΥ!! πως;
Γιατι υπαρχουν προηγουμενες κριτικες καθως κ fola alert για το συγκεκριμενο μαλακοπουτανο(πουχω γαμησει) κ επρεπε να τις δεις πριν.. Τωρα που το παθες..εμαθες.. Δε πειραζει , ολοι εχουμε φαει καποια στιγμη,ζεστη φολιτσα.. καλη συνεχεια..κ νασαι ψυ(ο)λιασμενος παντα..
01 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

απλα δεν ασχολιομουν με κριτικες και ουτε εμπενα στο σαιτ συχνα...αλλα καπου οπα...
01 Οκτωβρίου, 2018
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναικοντο με ωραιο σωμα ,μικρο βυζακι καστανοξανθο,ισως λεμε την ιδια,αλλο παλια αλλο τωρα ...εγω περασα προσφατα και απλα δεν εκανα τιποτα...δεν το πιστυα λογο τιμης το ποσο κακια ηταν να σ πω την αληθεια Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4